menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


לטיפול יעיל בנשירה לנשים ולגברים - מינרול דף הבית >> לטיפול יעיל בנשירה לנשים ולגברים - מינרול

לטיפול יעיל בנשירה לנשים ולגברים - מינרול


לטיפול יעיל בנשירה לנשים ולגברים - מינרול

נשים וגברים כאחד סובלים מתופעת נשירה השיער הפוגעת באיכות חייהם. שיער דליל בשילוב נשירה פוגע בדימוי ובביטחון העצמי. היווצרות של נשירה תלויה בגורמים רבים חלקם נפשיים וחלקם חיצוניים ביניהם חוסר איזון הורמונלי, לחץ ומתח נפשי, בעיות שינה וחוסרים תזונתיים.

מינרול יתרונות
• מכילה תשלובת מינרלים התורמים לחוזקו, בריאותו ומראה השיער.
• סיליקה קומפלקס מכיל מורינגה, שבטבט, סרפד הצמחים הכי איכותיים בטבע. רמות המינרלים וחומצות אמינו גבוע ביותר. שבטבט מקור אורגני לסיליקה המינרל הנחוץ ביותר לשיערבריא.הואמסעיעלקליתתסידן מגנזיום אבץ ומינרלים אחרים הנחוצים לגוף. חוסר סיליקה – אחד הגורמים העקריים לבעיות שיער

מוריגה המקור הידוע למינירלים. זה צמח פלא שגודל בערבה ליד ים המלח ומושקע במים מיוחדים עשירים במינרלים. מורינגת ערבה מחילה מינרלים בצורה אורגנית זמינה לגוף.

• מחסור באבץ , יוד, מנגן, ואשלגן ומינרלים נדירים ידוע בתור אחד הגורמים לנשירה. המינרול מכיל כמות אופטימלית של מינרליים בצורה אורגנית זמינה לגוף. החיוני לתהליכים רבים ביניהם איזון הורמונלי, ספיגה אופטימלית של מינרלים וויטמינים ושכפול של התאים, תהליכים החשובים וחיוניים לחוזקו של השיער.

מתח ולחץ גם אחד הגורמים העקריים וצמח סקוטלריה ידוע כאחד ה טוב ביותר והרגעה ןאזון רגשי.
גינקו בילובה משפר זרימתהדם בקרקפת. סרפד מנקה את הדם ועשיר במינרלים.
כל הצמחים עבדים בסינרגיה זמנים לגוף ואקטיביים.

שן ארי הצמח הידוע לשיפור תפקודי כבד. יכולת של הכבד לנטרל רעלים והורמונים שגוף לא צריך כבר - גם חשובה ביותר לשעיר בריא. לעור עצמות ובכלל.
אם אתם סובלים מנשירת שיער ומחפשים פתרון 100% טבעי
, ללא תופעות לוואי וללא כימיקלים שלטווח הארוך ייפגעו בשורש השיערה מינרול הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.

מורינגה - עץ החיים
מסייעת בטיפול בסוכרת, יעילה בהורדת רמות כולסטרול ויעילה במיוחד לסובלים מדלקות פרקים
ההודים משתמשים בעלי המורינגה כתרופה של ממש המטפלת ומרפאה קשת מגוונת ורחבה של מצבים בריאותיים שונים בינהם סרטן, איידס ועוד למעלה מ 300 מחלות שהרפואה לא הצליחה לרפא במדינות רבות מצאו כי המורינגה הוא התוסף העוצמתי והחזק ביותר מתוך מכלול התוספים המיועדים לסיוע או ריפוי.

מורינגה הוא עץ ייחודי, יוצא דופן ביכולותיו הרפואיות, עשיר ברכיבים מהטבע כגון מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון ובנוסף הוא מכיל את כל אבות המזון- פחמימות, חלבונים ושומנים אליהם גופנו זקוק בכדי להתקיים. בעולם מכנים את עץ המורינגה בכינויים מיוחדים ביניהם עץ הטיהור, עץ החיים ועץ הניסים. העץ גדל באפריקה, בהודו בדרום אמריקה ואפילו בארץ.

מה יש במורינגה שהופך אותה לעץ החיים?
חלבון - אבני הבניין של הגוף- יוצרים ומחדשים את הרקמות ובונים את התאים שלנו.
חומצות אמינו - מסנתזות את החלבונים, לוקחות חלק ביצירת הורמונים וחשובות לתהליך הגדילה והצמיחה.
כלורופיל - מנקה את הכבד, המעיים ואת מערכת הדם מרעלים ומפסולת.
פחמימות- משמשות כמקור אנרגטי עיקרי לגוף ולוקחות חלק בתפקוד המוח, הכבד ומערכת העצבים.
סיבים - מסייעים לפעילות תקינה של מערכת העיכול והמעיים ובעלי ערך גליקימי גבוה במיוחד.
סידן - אחראי לפעילות שרירים תקינה ולחוזקן של העצמות בגוף.
נתרן - מאזן את רמות החומציות ואת הנוזלים שבגוף ומווסת את נפח המים.
מגנזיום - משתתף בתהליכים הורמונליים רבים, שולח אותות למערכת העצבים ומווסת את רמות הסוכר, לחץ הדם והכולסטרול בגוף.
זרחן - משמש כמקור להפקת אנרגיה, מפעיל אנזימים וחשוב לסיבולת השרירים בגוף.
אשלגן - מאפשר פעילות תקינה של שריר הלב ומונע עלייה של לחץ הדם.
נחושת - משתתפת בייצור של המוגלובין ואחראית על ייצור הפיגמנט של תאי העור והשיער.
ברזל - אחראי לקשירת החמצן בגוף, להובלתו אל התאים וליצירה של כדוריות דם אדומות.
ויטמין B1 - מאפשר הפיכה של סוכרים לאנרגיה, מסייע לעורר תיאבון וחשוב להחלמה מניתוחים.
ויטמין B2 - משתתף בתהליך חילוף החומרים, מעלה את רמת הפוריות ואחראי לספיגתו של ויטמין B1.
ויטמין B3 - מעלה את רמת הכולסטרול הטוב ואחראי ליצירת DNA.
ויטמין C - מחזק את המערכת החיסונית, שולל רעלים ממתכות ומשפר את ספיגת הברזל בגוף.
ויטמין E - מפחית תהליכי הזדקנות, מחדש את התאים, מגן על השרירים ועל הריאות ומספק לגוף חמצן.
ויטמין D - חשוב לייצור החלב אצל נשים מניקות ומייעל את ספיגת המינרלים בגוף.
חומצות שומן חיוניות מקבוצת אומגה 3,6 ו - 9 - מונעות מחלות לב, מווסתות את רמת השומנים, הסוכרים ולחץ הדם וחשובות לייצור של הורמונים.

כל המרכיבים שצוינו ונמצאים בצמח המורינגה הופכים אותו לצמח בעל הרכב מושלם, מולטי רפואי ובעל יתרונות ושימושים רבים.


שבטבט שבטבט - Equisetum arvense
משפחה: שבטבטיים, Equisetaceae.
שמות משלימים: שבטבט,Horsetail .
חלק בשימוש: נוף הצמח.
רקע כללי ושימוש מסורתי:
השבטבט הינו צמח הנפוץ באזורים נרחבים בחצי הכדור הצפוני, באסיה, במזרח התיכון, באירופה ובצפון אמריקה. קיימים כ-30 מינים של הצמח, שניים מתוכם גם בישראל, כאשר המין הנפוץ ביותר בשימוש רפואי במערב הוא Equisetum arvense (אינו גדל בר בישראל). הצמח גדל בעיקר בקרקעות עשירות ולחות, לצד מקורות מים או באזורים ביצתיים. השבטבט נחשב לאחד הצמחים העתיקים ביותר הקיימים על פני כדור הארץ ועל פי ההשערות הוא קיים כבר כ-400 מיליון שנים.

זהו צמח רב שנתי, בעל מחזור חיים מעניין וייחודי. הצמח מתחדש מדי שנה בגבעולים בעלי יכולת הפריה ((fertile stems, הצומחים מתוך השורש בעונת האביב (בתמונה התחתונה). גבעולים אלו הינם חסרי יכולת של פוטוסינתזה, לכן הם בעלי גוון חום חיוור. לאחר שאלו נובלים, מופיעים גבעולים ירוקים המסוגלים לייצר פוטוסינתזה, אך הם חסרי יכולת הפריה (sterile stems). הגבעולים הירוקים (העקרים) נובלים במהלך הסתיו וכך חוזר חלילה. השימוש הרפואי הוא בגבעולים הירוקים.

הצמח היה נפוץ בשימוש רפואי כבר בתקופות של יוון ורומי העתיקות. הצמח שימש בין היתר לטיפול באבנים בדרכי השתן, בכאבי ראש, בנשירת שיער, בכיבי קיבה, בדלקות שונות, במחלות ראומטיות, בשחפת, לטיפול מקומי של פצעים בעור ועוד.
כמו כן, הצמח שימש כאמצעי להרגעה במגוון מצבים. מספר אלקלואידים שנתגלו בצמח ומחקרים (בודדים) שבוצעו בשנים האחרונות, לגבי השפעתו על מערכת העצבים המרכזית, עשויים לאשש את השימושים המסורתיים הללו.

גינקו בילובה
בחודש יוני 2010 פורסמו תוצאותיו של המחקר המקיף ביותר שבוצע אי פעם, אודות מניעה אפשרית של אלצהיימר על ידי גינקו בילובה. במחקר זה, שבוצע במשך חמש שנים בטולוז שבצרפת, נטלו חלק 2,854 משתתפים בגילאי 70 ומעלה, כאשר צוות של לא פחות מ-684 רופאים, אחיות וחוקרים עמלו על הוצאתו לפועל ואיסוף הנתונים הסטטיסטיים.

בסיכום הכללי נמצא כי בקרב המשתתפים שהתמידו בנטילה של גינקו בילובה לתקופה של לפחות 4 שנים - רק 1.6% לקו באלצהיימר בקבוצת הגינקו, לעומת 3% בקבוצת הביקורת. זהו הבדל משמעותי מאוד מבחינה סטטיסטית. בקרב אוכלוסיית הגברים, התוצאות היו אף ברורות יותר - כאשר רק 2.9% לקו באלצהיימר, בהשוואה ל-7% בקבוצת הביקורת.

תוויות ושימושים רפואיים
• מסייע להפרעות שונות הנובעות מזרימת דם מוגבלת למוח כמו בעיות ריכוז וזיכרון, סחרחורות, טינטונים באוזניים, כאבי ראש, עייפות וכו'.
• טיפול ומניעה במקרים של דמנציה ואלצהיימר.
• הפרעות הקשורות לזרימת דם מוגבלת, לרבות סוכרת (ניורופתיה) וטרשת עורקים.
• טיפול במקרים של ורידים בולטים ברגליים ובצקות.
• טיפול במיגרנות.
• טיפול באלרגיות שונות.
• חלק מטיפול ברמות גבוהות של כולסטרול ושומנים בדם.
• מסייע לטיפול בוורטיגו (אובדן התמצאות במרחב).
• הפרעות ברשתית העין הנובעות מירידה בזרימת דם לאזור.
• כחלק מטיפול במקרים של נימול בידיים וברגליים (על רקע זרימת דם לקויה).
התוויות נגד ואזהרות
• יש להיזהר במטופלים בסיכון לדימומים / לנוטלים תרופות נוגדות קרישה. לחולים הנ"ל ממליצים להפסיק את השימוש כ- 2-3 שבועות לפני ניתוחים או לפני טיפולים דנטאליים, עקב חשש להגברת דימום. • הריון והנקה: ניתן לשימוש.

סירפד
סירפד העוקצני הנפוץ הוא צמח רב שנתי הצומח בעולם כולו. סירפד תמיד נחשב בעל ערך כמרפא נגד חוליים רבים ומגוונים, בזכות תכולתו המזינה - הוא עשיר בברזל. העלים הצעירים של הסירפד, השורשים והזרעים משמשים כולם למרפא. הם מכילים כמויות גדולות של מינרלים וויטמינים כולל ברזל, אשלגן, סיליקה וויטמין C. השערות העוקצניות של הסירפד מכילות חומצת נמלים והיסטמין, הצורבים את העור. אין לאכול סירפד בוגר ללא בישול משום שהוא עלול לגרום לנזק בכבד. סירפד מחזק את הדם, מקריש, משתן מתון, ואנטי אלרגי.

סירפד - יתרונות בריאותיים מקובלים ברפואת צמחי מרפא

הסירפד בלטינית משמעו "לשרוף" וזאת בגלל הצריבה המוכרת שלו במגע עם העור. סירפד משמש ברפואת צמחי מרפא כצמח מרכזי לדלקות ואלרגיות. הסירפד בעל יתרונות בריאותיים נוספים והוא משמש לטיפול במצבים כגון:
ניקוי רעלים מהגוף
דלקות בדרכי השתן
סיוע לבעיות אסטמה
עשיר בברזל - טוב למצבי אנמיה
עשויי לחזק בזמן הריון
מסייע לאלרגיות במערכת הנשימה
משתן - טוב לבצקות וצבירת נוזלים
משפר ספיגה לקוייה
מסייע במצבי אטופיק דרמטיטיס
נמצא בשימוש למחלות מעי דלקתיות

Scutellariae (Scutellariae baicalensis)
צמח הסקוטלריה בעל השפעה אנטי-דלקתית חזקה הנמצא יעיל להקלה על דלקות ראומטיות ובסיוע למצבי אלרגיה ואסטמה עקב יכולתו בעיכוב שחרור של היסטמין. על המוצר
הסקוטלריה הוא צמח מרפא המכיל פלבנואידים בעלי השפעה נוגדת-דלקת חזקה, המקושרים לתסמיני דלקת מפרקים. מחקרים מן השנים האחרונות שנעשו ברכיביו הפעילים של צמח הסקוטלריה, מצביעים על יכולתם לעכב שחרור של היסטמין ולייצב ממברנות של תאי מאסט, המקושרים לאלרגיות, קדחת השחת ולאסתמה.

שורש שן ארי Dandelion
שם מדעי: שינן Taraxacum
צמח עשבוני הפורח בתחילת החורף, בארצנו שייך למשפחת המורכבים ונוהג להופיע בעיקר בחלקים הצפוניים והקרים של כדור הארץ ובקרקעות לחות.
שם הצמח ניתן לו בגלל הדמיון לשיניו של האריה, כך גם שמו האנגלי הנפוץ דנדליין Dandelion זהו בעצם שיבוש של השם הצרפתי – Dent de Lion -> שן ארי.
הצמח מגיע עד לגובה 40 ס"מ ובעל פרחים צהובים ושורש מעובה שיפודי היכול להגיע לעומק עד 1 מטר. את השורש אוספים לאחר שהצמח סיים את הפריחה.
חלקים בשימוש- שורש, עלים.

שימושים קולינריים:
במטבח השורש משמש כתחליף קפה- השורש היבש הטחון והקלוי בדומה לעולש שאף הוא מאותה משפחה בטונית. מלבד זאת השורש משמש לחליטה תודות לסגולותיו הרפואיות.

שימושים נוספים:
לצמח מסורת שימוש בת מאות שנים ברפואה המסורתית של אירופה ושימש למגוון טיפולים בהקשר:
מחלות והפרעות כבד , טיפול במחלות עור שונות, ניקוי לאחר אכילת מאכלים רעילים
השורש –עשיר בחומרים מכווצים, חומרים מרים (טרקסצין), אינולין, ויטמינים, מינרלים.
לשורש טעם מתוק מריר, הטעם המריר מגביר ייצור והפרשה של מיצי מרה בכבד וכן הגברת הפרשות בלבלב, רכיבים מסוימים בצמח כמו כולין התגלו במשפרי תפקודים שונים בכבד.
מערכת העיכול- המרצתו של הצמח עדינה יחסית לצמחים מרים אחרים כמו עלי ארטישוק או כורכום לעומת שורש שן ארי המתאים גם במקרים שמערכת העיכול בריאה וזקוקה רק לתמיכה עדינה, עובדה זו עושה את שן הארי מתאים לשימוש לתקופות ארוכות.

חיטוי והשפעה על גזים- שורש שן הארי מוגדר כמריר טהור כלומר מכיל רכיבים מרים בלבד ללא שמנים אתריים ובכך הוא יוצר סף גירוי נמוך יותר במערכת העיכול יחסית לצמחים מרים המכילים שמנים אתריים שתגובתם מאופיינת בנוסף לתוצאות המרירות גם בהשפעה עצבית ביכולת החיטוי ובהשפעה על היווצרות גזים.

השורש נחשב גם למלחלח עדין המגביר ומווסת את ההפרשה של תאי הריר שהם חלק מהרקמה המצויה במערכת העיכול, שתן, כליות ונשימה. מערכת רירית זו מצפה את הדפנות הריריות של מערכת העיכול החל מחלל הפה ועד לפי הטבעת ומקבלת תמיכה מהחומרים הנמצאים בשורש שן הארי גם צמחים כמו לחך, צ'לי (פפריקה חריפה), ליקוריץ ועוד תומכים בתאי הריר.

בקבוק : 100 מ"ל

מחיר: 190 ש"ח

להזמנות 077-5061500

או להילה : 052-5221006בקש ייעוץ על המוצר - חינם

בית טבע - מיטב
search engine by freefind
למעי רגיז / רגיש
גזים
צרבות
דלקת קיבה
דלקת תריסריון
גסטריטיס
הליקובקטר פילורי
בעיות עיכול שונות
לעיכול אחרי ארוחה כבדה
לקלקול קיבה

לחץ כאן לפרטים
הרבל אקספרטס - herbal experts
ריניומקס - חיזוק חיסוני - מחלת הנשיקה - שלבקת חוגרת
בריזטק - לבעיות נשימה , סטרפטוקוק , שיעול כרוני , ליחה
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
רדמקס - למערכת חיסון ואנמיה
קלירמקס- ניקוז לימפתי
הוטמקס - דיאטה ושריפת שומנים
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - ק.ק מקס
טיפול בסטרס - אדפטומקס
טיפול ב קשב וריכוז - חישובית
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - ערמונקי
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
טיפול בערמונית מוגדלת בקפסולות - פ.פ מקס
פאו דה ארקו אקסטרקט
דיגסון - גזים וצרבת
גו.הי.פי - לדיכאון
הרקולס - לחשק מיני וזקפה
גלולס - לטיפול בסוכרת
גו היי - טיפול בחרדות | דיכאון | סטרס בכמוסות
טיורקס - טיפול בקנדידה | פרזיטים | וירוסים | חיידקים בכמוסות
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
פמיקס - איזון הורמונלי לנשים
מינרול - לנשירת שיער
מורינגה ננו נוזלית
פלוריל - נגד פרזיטים ותולעים
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
בדיקת ברפואת תדרים - ביו-טסט
רפואת תדרים - לידומד ביו
פורמולות למערכת העיכול
פורמולה ייחודית לטיפול במעי רגיז
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
ערכה לטיפול בפרזיטים - טפילים - טפילי מעיים
פורמולה לטיפול בעצירות כרונית
ערכה טיפולית למעי רגיז
פורמולה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות לבעיות עור
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
אורטיקריה (חרלת /סרפדת/HIVES /Urticaria)
ערכות לבעיות אוטואימוניות
פורמולה לבלוטת התריס והאדרנל - אנטי-סטרס
ערכה טיפולית לזאבת
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
פורמולות ומוצרים שונים להורדה במשקל ודיאטה
קפה להרזיה - ג'ביטה
פורמולות לפוריות האשה והגבר
פ פ מקס- לפרוסטטה מוגדלת
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
ערכה לטיפול בפוריות הגבר , איכות וכמות הזרע
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
פורמולה נגד אין אונות ובעיות זקפה
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
פורמולות לקשב וריכוז / היפראקטיביות
קפה לקשב וריכוז - אנרגיה - ג'ביטה
פורמולה ייחודית לטיפול בקשב וריכוז
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
דיכאון / בעיות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
חומצה אלפא ליפואית - R-ALA - R-Lipoic-Acid
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
אומגה 3 טבעונית , צמחית מצמח המרווה
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
מכשיר לידומד - בדיקות לא פולשניות
הדמיה תרמוגרפית רפואית
Bio Zen – הגנה מפני קרינה אלקטרומגנית - לטלפון הסלולרי
HELO - הצמיד ששומר עליך - בודק ECG וסוכר
VidaCell - וידהסל
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
Laminine ® למנין FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות
footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.