menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


דף הבית >>כתבות אחרונות >> טיפול בערמונית מוגדלת למניעת ניתוח !

9.1.2012 טיפול בערמונית מוגדלת למניעת ניתוח !

ערמונית (פרוסטטה)- הגדלה שפירה של הבלוטה


זהו המאמר המקיף ביותר והנכון ביותר על הטיפול בבעיית הערמונית המוגדלת לערכה הטיפולית שלנו לטיפול בבעיות ערמונית מוגדלת לחצו כאן>

בלוטת הערמונית היא בלוטה אקסוקרינית (בלוטה המפרישה חלבונים) במערכת הרבייה של גברים. שמה העברי של הבלוטה נגזר מפרי עץ הערמון, שצורתה דומה לו. הבלוטה ממוקמת במוצא שלפוחית השתן ובתוכה עוברת השופכה (צינור השתן). הקשר האנטומי הקרוב ביותר של הערמונית הנו לחלחולת (רקטום/פי הטבעת) הנמצאת מאחוריה. מאחר והערמונית נמצאת בתוך האגן, ניתן לבדוק אותה בבדיקה טרנסרקטלית (דרך הרקטום) על ידי אולטראסאונד הנעשה דרך החלחולת. בלוטת הערמונית מתפתחת אצל הגבר, ובגילאים 20-30 היא מגיעה לשיא התפתחותה. קוטרה של הערמונית הינו בין 3 ל- 4 ס"מ ומשקלה כ- 20 גרם (גודל של אגוז מלך). מתחת לערמונית נמצאות בלוטות קאופר אשר מפרישות נוזל שקוף לפני פליטת נוזל הזרע הערמונית. היא מפרישה את נוזל הערמונית שהוא חלק מהותי מנוזל הזרע, (נוזל הערמונית מגן על תאי הזרע). הבלוטה עלולה לגרום לבעיות שונות החל בדלקות, הפרעות במתן שתן עקב הגדלה שפירה, וכלה בהתפתחות סרטן הערמונית. סרטן הערמונית מתפתח עקב הגדלת יתר. במקרה כזה הערמונית עלולה להגיע לגודל תפוז. מרבית הגברים חווים במהלך חייהם הגדלה כלשהי של בלוטת הערמונית, אך לא תמיד סובלים מסימפטומים בגלל מיקומה עלולה הבלוטה להפריע כיוון שהיא לוחצת על צינור מעבר השתן ועלולה לגרום לחסימתו.
המונח הרפואי לתופעה הוא: "הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית".
תסמיני הגדלת בלוטת הערמונית:
 • הטלת שתן תכופה
 • קושי להתחיל בהטלת שתן או קושי לסיים אותה
 • טפטוף שתן
 • תחושה ששלפוחית השתן אינה מתרוקנת לחלוטין
 • מספר הטלות שתן במהלך שנת הלילה
 • תחושת צריבה בעת הטלת שתן
 • דלקות חוזרות ונשנות בשלפוחית השתן

איך תדע שיש לך הגדלה של בלוטת הערמונית?

בכדי לקבוע קריטריונים אחידים המליצו איגוד האורולוגים האמריקאי והאירופאי על שאלון לאפשרות לבלוטת ערמונית מורחבת:
1) כמה פעמים בממוצע בלילה, אתה קם להטיל שתן?
2) האם קשה לך לפעמים להתאפק?
3) האם זרם השתן חלש?
4) האם זרם השתן מקוטע?
5) האם אתה מרגיש שנשאר לך שתן לאחר ההשתנה?
6) מה התדירות של מתן השתן במשך היום והלילה?
7) האם אתה מתאמץ ומשתמש בלחיצה על הבטן כדי להתחיל להטיל שתן?

הגורמים העיקריים להגדלה שפירה של הערמונית הם:
 • שינויים הורמונאליים
 • תזונה עשירה בשומנים ודלה בסיבים תזונתיים
 • חסרים תזונתיים
 • תורשה
 • מוצא נפוץ יותר אצל יוצאי אירופה ואמריקה התופעה יותר תדירה
 • מצב משפחתי - גברים נשואים נוטים יותר לסבול מהבעיה

שינויים הורמונאליים
ככול שהגיל עולה יש שינוי טבעי הורמונאלי בגוף. בנוסף לכך, זיהום מהאוויר מזון ומי שתייה משפיע על ההורמונים בגוף, רמת הורמון טסטוסטרון (ההורמון הגברי) יורדת בעוד שרמות ההורמונים האסטרוגנים (הורמון נשי) הופכת להיות גבוה יחסית. הטסטוסטרון הופך ל DHT שהוא מטבוליט הנוצר בעיקר בערמונית ובעל זיקה אל קולטן הטוסטסטרון ועלול להוביל לבעיות בבלוטת הערמונית במיוחד להגדלתה בגברים מבוגרים, בעקבות כך, היחס בין שני ההורמונים מעצימה את השפעות ה DHT על קולטני תאים בערמונית מה שמוביל לצמיחת תאים ולעליה של ה DHT הגורמת להגדלה של הערמונית. כלומר, ככול שיש רמה גבוהה יותר של טסטוסטרון הוא הופך לDHT. לכן חשוב מאוד גם להעלות את הטסטוסטרון וגם לנקות רעלים בעזרת אכילה נכונה ולהילחם ב DHT ולהפחית את השפעתו אנו ב"בית טבע בריאות" מציעים לך דרך ייחודית ומשולבת לטפל בבעיה תוך שמירה על גוף בריא ונפש בריאה

דרך הטיפול שלנו:

1. טינקטורה בלעדית ייחודית :: ערמונקי

מרכיבי הטינקטורה:

ערמונית - פרוסטטה מוגדלת

Ocimum sanctum בזיל קדוש , טולסי

טולסי (עלי בזיליקום), לעלים תכונות הדומות לתרופות נגד שחפת, הוא מכיל ויטמין C וברזל ומספר גדול של מזינים צמחיים.
הצמח נפוץ בפורמולות אייורודיות (Ayurvedic ) נגד שיעול ובתרופות לכיוח, מפני שהוא עוזר בהפעלת ליחה במקרים של ברונכיטיס ואסתמה. חומרים אייורודיים עם טולסי ידועים בגלל יכולתם להקטין באופן ניכר את התסמינים של דלקת ויראלית בכבד ושל רמות סוכר נמוכות במקרים של סוכרת. ולהקל במקרים של כאבי בטן עוויתיים והפרעות בעיכול.

, חום גבוה מאוד , יעילה נגד הכשות של נחשים ועקרבים. מטפל בתולעי טבעת על העור, וכתרופה חזקה נגד מלריה.
בכאבי גרון, קשיי נשימה, לחץ, אולקוס, שלשול, בעיות עיניים, כאבי ראש וכאבי פרקים.
כיב פפטי (אולקוס), לחץ דם גבוה, ליקויים בתפקודי הכבד, מחלות לב וכלי דם , סרטן (תמיכה ומניעה), עוויתות שרירים, קשיי עיכול עם גזים, שיעול ליחתי, שלשול (אקוטי), שעלת, תולעי מעיים, תסמונת העייפות הכרונית (CFS), תשישות וחולשה.
מפחית דלקת בערמונית , מקטין ערמונית מוגדלת ועוזר למניעת סרטן הערמונית .

/www.livestrong.com
www3.telus.net
www.articlesphere.com
www.newsmax.com

סירפד -Urtica dioica

בשנים האחרונות הצטברו מחקרים ומעקבים קליניים רבים אודות השורש הסרפד כחלק יעיל בשימוש לבעיות של הגדלה שפירה של הערמונית.
סרפד מטפל גם בבעיות הבאות :
אלרגיות, אנמיה, אקזמה, אטופיק דרמטיטיס, הגדלה של הערמונית (BPH), סרפדת, פינוי רעלים , קדחת השחת.
אבנים בכליה, בצקות, דימומים לא תקינים מהרחם, דימומים מהאף, דלקת הערמונית, דלקת מפרקים ריאומטית , וסת שופעת, זיהומים ודלקות בדרכי השתן , חוסר חלב אם, יתר סוכר בדם, מחלות דלקתיות של רקמת החיבור, מחסור בוויטמינים\מינרלים, נוקשות מערכת השלד, נשירת שיער, פסוריאזיס, גאוט, ראומטיזם.
על מנת למקסם את החומרים הפעילים בסרפד במיצוי זה אנו משתמשים בגם בעלים וגם בשורש .

כתבות ומחקרים:

/www.umm.edu
www.ncbi.nlm.nih.gov
www.thefreelibrary.com

דקל ננסי - Saw Palmetto

סו פלמטו הנקרא גם צמח הסרנואה, משמש לטיפול בזיהומים בדרכי השתן ובאברי המין של גברים ולהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית BPH .
דקל ננסי גם נמצא יעיל להקרחה מטיפוס גברי(נשירת שיער אנדרוגנטית).
התוסף פועל ביעילות הדומה לתרופות מרשם הניתנות לטיפול בבלוטת ערמונית מוגדלת.
סו פלמטו עוזר גם כטיפול מונע לערמונית מוגדלת .
נטילה קבוע של התוסף סו פלמטו מעכבת את פעילותו של האנזים 5 אלפא רדוקטאז האנזים הופך את הטסטוסטרון לדהידרוטסטוסטרון DHT שהוא נגזרת פעילה יותר של הטסטוסטרון.
השוואה בין התרופה פרוסקאר לבין דקל ננסי במשך 6 חודשים מצאה שהיעילות זהה, אולם הפרוסקאר גרם לחלק מהגברים אימפוטנציה, בעוד שלדקל הננסי לא היו תופעות לוואי משמעותיות. פרוסקאר אף מקטין את כמות האנטיגן הספציפי של הערמונית PSA (Prostatic Specific Antigen) בדם. רמה של אנטיגן זה עולה במצב של סרטן הערמונית ונטילת פרוסקאר עלולה להסתיר את קיומו של הסרטן. דקל ננסי, לעומת זאת, לא מוריד את הPSA. מתוך מאמר :

www.derech-hatavlinim.co.il

תלתן אדום - RED CLOVER

עשיר ביותר באנטיאוקסידנטים בשם "איזופלבנואידים" , אשר משמשים בד"כ לטיפול בבעיות גיל המעבר של נשים , מורידים כולסטרול, משפרים את מחזור הדם , מניעת אוסטיאופורוזיס ( בריחת סידן מהעצמות) ועוזרים בהקטנת הפרוסטטה במקרים של BPH .
תלתן אדום מכיל : סידן , מגנזיום , כרום , ניאצין , זרחן , אשלגן , תיאמין , ויטמין C .
חוסם אנזימים אשר עלולים להפוך ערמונית מוגדלת לסרטן ערמונית.
עוזר בניעת מחלות לב ע"י הסרת פלאק מהעורקים.

www.supplementquality.com
www.livestrong.com
www.herbwisdom.com

כישות - הופס - (Humulus lupulus)

חוקרים באונברסיטה של מדינת אורוגון בארה"במצאו שהחומר הפעיל אנטיאוקסידנט חזק ביותר בשם :Xanthohumol , מרכיב מרכזי במשקה "הבירה" המפורסם עלול להיות התגלית החשובה הבאה בטיפול בסרטן הערמונית והגדלה שפירה של בלוטת הערמונית .
למי שחושב לשתות בירה כדי לטפל בסרטן הערמונית - זה לא מומלץ שכן החומר הפעיל בבירה בריכוז נמוך מידי ויש אפקט שלילי ע"י צריכת אלכוהול. החוקרים מציעים למעשה תמצית מרוכזת של החומר המופק מהצמח למניעת וטיפול בסרטן ערמונית ו BPH .

תכונות הכישות :
משפר את איכות השינה , מרגיע , משפר את העיכול , מוריד כאב , אנטי חיידקי , אנטי פטרייתי , אנטי היסטמיני מעולה לאלרגיות , אנטי ספטי מחטא , אנטי דלקתי , משתן .
משמש גם לבעיות הבאות : קשיי שינה , חרדות , מתחים , חוסר מנוחה והיפראקטיביות , ADHD , בעיות מערכת העיכול , IBS , שלשול , קוליטיס , קרוהן , בעיות מערכת העצבים , כאבי ראש , כאבי שיניים , התקררות , חום , דלקות , בעיות מערכת השתן , כליות , בעיות ערמונית , כולסטרול גבוה , תולעים, מחלות ריאה ועוד.

extrahappiness.com
resources.purematters.com
www.aacr.org
www.ncbi.nlm.nih.gov
www.bestsyndication.com

ציפורני חתול - Cat’s Claw , אונה דה גאטו - Uncaria tomentosa

הצמח ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות !!
מחזק את מערכת החיסון ! עוזר לטפל בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית , בריכוז גבוה בפורמולה !
מכיל כמות גדולה של חומר שנקרא "בטא סיסטוסטרול" וחומר נוסף "קמפסטרול" חומרים אלו ידועים בתכונותיהם בטיפול בדלקות כרוניות וב BPH , מחקרים מוכיחים שציפורני חתול יעילים ביותר בטיפול בפרוסטטיטיס , BPH ובבעיות בהתלת שתן .
צמח זה הוא אנטי-ויראלי חזק ביותר ומשמש גם לטיפול במערכת החיסונית של חולי HIV .

www.seniorlifehealth.com
www.prostate.net
www.fridayharborholistichealth.com


קפסיקום - Capsicum

אנטי דלקתי מזרים דם , משמש בפורמולה כמשפר ספיגה.
2. כמוסות חמוציות ובוכו
התכשיר שאנו מציעים ב"בית טבע ובריאות" הוא שילוב של חמוציות ובוכו היוצר תכשיר רב עוצמה, מאחר וכל כמוסה מכילה אבקה שהוכנה ממיצוי מרוכז של שני הצמחים אלו. תפקיד החמוציות בין היתר הוא לטהר ולהפחית דלקות בדרכי השתן והישנותם. הן מונעות מן החיידקים להיצמד לדפנות שלפוחית השתן ומטפלות בזיהומים במערכת השתן. הבוכו הוא שיח דרום אפריקאי ריחני, נחשב כטוב לעיכול ולחיטוי צינור השתן.

3. אבץ האבץ הינו מינרל מתכתי המכונה המינרל המרפא הודות לכך שהוא מזרז ריפוי פצעים,
בגוף שלנו יש מאגר של בין 2-2.5 גרם אבץ, הוא מסייע בספיגת זרחן וסידן ובבניית עצמות ושיניים.
ריכוזי אבץ גבוהים בבלוטת הערמונית ובזרע מצביעים על הקשר הישיר בין אבץ לתפקוד מיני גברי. האבץ חשוב גם בתהליך הגדילה, הוא מסייע בייצור תקין של ההורמון טסטוסטרון והזרע. האבץ נחוץ לתפקוד תקין של פרוסטטה, לכן עוזר לבעיית בלוטת הערמונית. הצריכה המומלצת לאבץ לגבר היא 15 מ"ג
בגלל שקיים מחסור כרוני של אבץ בתזונה , על מנת לטפל בבעיית הערמונית המוגדלת
נשתמש במינון טיפולי גבוהה אפקטיבי לריפוי בעיות הקשורות למחסור חמור של אבץ.
מינון טיפולי של אבץ הוא 100 מ"ג ליום למשך חודשיים , רצוי להוסיף גם נחושת כדי למנוע
הפרה באיזון מינרלים בגוף , במידה ואין נחושת בכמוסות האבץ אותם אתם לוקחים יש להוסיף נחושת דרך התזונה .


4. כלורופיל
הכלורופיל הוא חומר הנמצא בצמחים ובעלים ירוקים ואחראי לתנועה של חמצן וחומרי תזונה אל הרקמות. צמחים משתמשים בכלורופיל לקלוט את אנרגיית השמש המומרת בתהליך הפוטוסינתזה למזון לצמח בצורת פחמימות ובחלק מהתהליך הזה נוצר חמצן. בתהליך זה נקלטים מינרלים שונים מהקרקע והם מומרים לויטמינים, כך שאדם שאוכל צמחים אוכל את כל המרכיבים שהוא צריך.
הכלורופיל מסייע לטהר את הדם, מטהר אוויר מזוהם, מוריד לחץ דם, אנטי בקטריאלי, משפר את הבריאות ומערכת החיסון, ומסייע לחסימות שיש במקרי פרוסטטה.
*מחקרים בניתוחים שלאחר המוות הראו שמזון עתיר שומנים מהחי, שומנים מוקשים(טרנס) או מוקשים חלקית ושומנים מהונדסים גנטית מהצומח כגון שמני קנולה וסויה. מהווים סיכון הן לסרטן בבלוטת הערמונית והן להגדלה של הבלוטה, השומן מגדיל את כמות הכולסטרול ברקמות של הבלוטה.בנוסף מומלצת פעילות גופנית
ספורט מחזק את מערכת החיסון, העיכול, זרימת הדם, עוזר להוריד משקל, נותן הרגשה טובה, מוריד כולסטרול, ומפיג מתחים נפשיים (מתח נפשי ובלתי פתור עלול לגרום לשינויים ברמת ההורמונים בגוף). לכן ספורט מסייע בהורדת הסיכוי להגדלת פרוסטטה.

תזונה:"מה שאתה מכניס לגוף בסופו של דבר הופך למה שאתה"
חשוב מאוד לשים לב לתזונה בריאה ומתאימה. לכן ישנם מאכלים שאנו ממליצים לכם לאכול ומאכלים שאנו ממליצים להימנע מהם ככל האפשר כאשר מתגלה גדילה ממאירה בבלוטת הערמונית.

5. אוכל מומלץ כל סוגי הסויה, טופו, תה ירוק, ירקות (במיוחד לויקופן שנמצא בעגבנייה מבושלת), שום, דג טונה, דגי ים צפוני, ביצים, זרעי סומסום, אגוזי ברזיל, אצות, דגנים מלאים, קטניות, גרעיני דלעת, פשתה. ויטמין A - מחזק את תפקוד מערכת החיסון
ויטמין C - מחזק את תפקוד המערכת החיסונית, מעכב התרבות החיידק E COLI נוגד דלקת.

מומלץ לשתות כוס מים נקיים כל שעתיים , על מנת לאפשר זרימה קבועה של נוזלים בדרכי השתן.
מומלץ גם לעשות ניקוי רעלים* בין יום לשלושה ימים. כלומר להישאר בצום ולשתות רק מיצי ירקות, מרקים ומעט מיצי פירות. כיוון שהבלוטה רגישה לרעלים הסובבים אותנו, צום זה מועיל לה.
*ניקוי רעלים יש לעשות בהשגחה של תזונאי בלבד.

6. מזונות שיש להימנע מהם אלכוהול, סוכר, קפאין, וחלב פרה – אינם טובים לספיגה של ויטמינים ומינרלים בגוף, ולכן עדיף להימנע מהם.

שומן ובשר אדום- עדיף להימנע מהם גם כיוון שיש בהם הורמונים וכימיקלים וזה גורם להפיכה של טסטסטורון ל DHA.

שומן רווי ומוקשה- גורמים לדלקות, ובכלל לא מומלץ לאכול מזון מעובד.

הרפואה המערבית בדרך כלל מציעה בדך כלל את "הדרך הקלה"- הליך כירורגי או תרופות שתופעות הלוואי שלהם פוגעות באיכות החיים. כמובן שאפשר לחיות בלי פרוסטטה ובלי כליה ובלי כיס מרה ובלי חלק מהריאה וכו' אבל מהי איכות החיים אחרי כריתה של אחד האיברים שלנו? מה קורה אחר כך ? מהן ההשלכות של פעולה כזאת ? אנו יכולים לנחש לבד.. אנחנו ב"בית טבע בריאות" מביאים את המוצרים הטובים ביותר שיש כיום בשוק, ומציעים לכם דרך פעולה משולבת לטיפול בבעיה תוך שמירה על כל חלקי הגוף...

מחקרים:

*מחקר גרמני שנעשה בהשתתפות 2080 מטופלים שצרכו שילוב של 160 מ"ג דקל ננסי ו120 מ"ג שורש סרפד פעמיים ביום במשך 12 שבועות ניכר שיפור רב בתסמינים.

כמו כן שילוב של דקל ננסי עם פרחי צבר (אופונטיה) וסכיזנדרה מחזק זרע, אנטי סרטני ואנטי אוקסידנט.

השוואה בין התרופה פרוסקאר לבין דקל ננסי במשך 6 חודשים מצאה שהיעילות זהה, אולם הפרוסקאר גרם לחלק מהגברים אימפוטנציה, בעוד שלדקל הננסי לא היו תופעות לוואי משמעותיות. פרוסקאר אף מקטין את כמות האנטיגן הספציפי של הערמונית prostatic Specific Antigen)psa) בדם. רמה של אנטיגן זה עולה במצב של סרטן הערמונית ונטילת פרוסקאר עלולה להסתיר את קיומו של הסרטן. דקל ננסי, לעומת זאת, לא מוריד את הPSA.

*מחקרים בהונגקונג מראים שכאשר הסינים אוכלים תזונה המערבית, אוכל מהיר ומלא בהורמונים החלה עליה במספר הגברים שחלו בהגדלה של ערמונית.

מקורות למאמר הפרוסטטה:

אתר : ihealthtube

Health Videos - Natural Remedies for Prostate Health


אתר צמחי מרפא :
http://www.livestrong.com/article/304809-herbs-for-prostate-pain/

אתר : מדריך צמחי מרפא :
http://www.herbsguide.net

אתר צמחי מרפא:
http://www.naturalherbsguide.com/saw-palmetto.html

אתר המגדיר פרוסטטה למגוון בעיותיה:
http://www.nhs.uk/conditions/prostate-disease/pages/introduction.aspx?url=pages/what-is-it.aspx

סרטון הממליץ על תזונה ודרכי מניעה לפרוסטטה מוגדלת וסרטן בפרוסטטה:


טיפול טבעי לפרוסטטה


מחקרים:
http://www.doctoryourself.com/prostate.html
האנצקלופדיה החדשה לריפוי טבעי
בית טבע - מיטב
search engine by freefind
בדיקה של מערכת העיכול
הרבל אקספרטס - herbal experts
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - די-לקסין
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - קליר BPH
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
פורמולות למערכת העיכול
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
ערכה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית קפסיקום - למגוון בעיות קשות
ערכה נגד דלקות כרוניות קשות (Arthritis , Rheumatoid arthritis)
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
ערכה טיפולית לגאוט
פורמולה ייחודית לטיפול בדלקות קשות
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
מזון מרוכז בספיגה אופטימלית - סולר-סטריפס
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
הדמיה תרמוגרפית רפואית
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
JUICE PLUS - גו'ס פלוס פירות וירקות בקפסולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות
כתובת חנות : ויצמן 37 הרצליה footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני"אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.