menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


דף הבית >>כתבות אחרונות >> הליקובקטר פילורי – החיידק שגורם לאולקוס וכיב קיבה.

23.11.2011 הליקובקטר פילורי – החיידק שגורם לאולקוס וכיב קיבה.
לרכישת הערכה שלנו נגד הליקובקטר פילורי לחצו כאן>

הליקובקטר פילורי - הגילוי
כשגילו את חיידק ההליקובקטר והמקום שלו בקיבה הממסד הרפואי לא האמין ולא קיבל את ההנחה, כי עד אז חשבו שהקיבה היא סטרילית, ולא חשבו שיש קשר בין לחץ סטרס ובקטריות בגוף, ושהחיידק קשור לכיב קיבה, סיבה נוספת שלא האמינו לגילוי החיידק היא מפני שרשות התרופות רצתה ועדיין רוצה שבשביל לטפל בחיידק צריך לקחת אנטיביוטיקה אותה תצטרך לקחת הרבה מאוד זמן, כדי לטפל בבעיה, או יותר נכון לטפל בתסמינים של החיידק תוך החלשת מערכת החיסון של הגוף, ובכך אתה חי בשלום יחסי עם החיידק שלא מת אך לא גורם לנזק רב מדי.

יש כל הזמן חיידקים בגוף ובקיבה אך בדרך כלל הם לא עמידים לחומציות הקיבה ולכן לא פוגעים בה
אם הם שורדים את חומציות הקיבה בהמשך הם מחוסלים על ידי מיץ המרה, במקרה שמצב הבריאות תקין חלק מהחיידקים חיוביים ועוזרים לנו בתהליכים שונים (כמו עיכול) אך חיידקים יכולים לחיות בכל מיני מקומות בגוף וכשהם לא נמצאים במקומם הם יוצרים בעיות בגוף.

הדרך לגלות הליקובקטר
הדרך הפשוטה ביותר לזהות את החיידק היא באמצעות תבחין נשיפה. בתבחין משתמשים באיזוטופ רדיואקטיבי של פחמן או של אוריאה. במבחן הזה נושף הנבחן על תבחין שמודד את כמות דו תחמוצת הפחמן באוויר הננשף. מאחר שהחיידק מייצר דו תחמוצת הפחמן (אך את הגז הזה מייצר גם האדם הנושף), ניתן להסיק מהכמות הנפלטת אם החיידק מצוי בקיבה ובאיזו רמה יחסית, הבדיקה פשוטה, ואינה פולשנית. בבדיקות דם ניתן לאבחן הימצאות נוגדנים לחיידק. הבדיקה פחות אמינה, מאחר שהנוגדנים נשארים בדם גם שנים לאחר הכחדת החיידק, ולכן התוצאות אינן מעידות בהכרח על נוכחותו. במילים אחרות: גם מי שנדבק לפני שנים, עבר טיפול מוצלח להליקובקטר להכחדת החיידק, והוא כבר אינו נושא אותו, עלול להימצא "חיובי", הבדיקה תקבע שהוא נושא את החיידק.

הליקובקטר חיידק עמיד במיוחד
חיידק ההליקובקטר פילורי זהו חיידק הנמצא בקיבה ועמיד לחומציות של מיצי הקיבה, הוא אוהב סביבה חומצית והיכן שהוא מתיישב (דופן הקיבה) הוא הופך את המקום לבסיסי הוא פוגע ברירית הקיבה וכך בעצם הוא ממשיך עד שנוצר חור ואז החומציות של הקיבה פוגעת בדופן וכך נוצר פצע שיכול להגיע למצב של דימום, עם מוגלה, זיהום, ודלקת, זהו בעצם אחד הגורמים העיקריים לכיב קיבה או כיב בתרסריון, זה בדרך כלל לא חיידק אחד אלא כמה חיידקים והם מתרבים וממשיכים לכל מיני מקומות אם יש חור הם יכולים להמשיך למקומות אחרים בגוף, וליצור גם שם כיבים החיידק

הליקובקטר פילורי עמיד מאוד לרוב התרופות !!! הרפואה מטפלת בו בתרופות משולבות עם הצלחה חלקית וגם אז הוא מפתח עמידות מהר מאוד. והוא מתאושש יותר מהר מהמערכת הטבעית.

בד"כ הטיפול משלב 4 סוגי אנטיביוטיקה חזקה במיוחד שיש צורך לקחת לתקופה ממושכת, חבל רק שתופעת לוואי מטיפול מסוג היא הרסנית לא רק לחיידק ( וזה במקרה הטוב שזה משפיע ) אלא הרסנית גם כלפי הגוף כולו ובמיוחד למעיים אשר נהרסים ע"י 4 סוגי אנטיביוטיקה אשר משמידה כליל את כל המיקרופלורה הטובה לגוף מה שעלול ליצור שכבה עמידה וחזקה של קנדידה .

הגורמים להליקובקטר פילורי הם:
הגיינה ומקומות לא היגיינים (שירותים ציבוריים וכל מקום ציבורי בו יש אפשרות למגע בין עינייני שירותים לעינייני אוכל), סטרס ומתח , תרופות הפוגעות ברירית המעי, אורח החיים המערבי הכולל עישון ותזונה לקויה, קפאין, תבלינים, עגבניה (חומצית) ושאר מאכלים חומציים הם גורמים לשגשוג החיידק.

לאילו בעיות גורם הליקובקטר בגוף
הליקובקטר הוא הגורם העיקרי לכיב ודיס פפסיות בקיבה. כיב מתרחש כאשר מופר האיזון בין הגורמים המגנים על השכבה הרירית לבין אלו המזיקים לה. מגניה העיקריים של השכבה הרירית הינם ריר וחומרים המופרשים גם הם על-ידי תאי רירית הקיבה, כגון פרוסטגלנדינים וביקרבונט. אויבה העיקרי של השכבה הרירית הוא: חומצה, והחיידק הליקובקטר פילורי, החיידק מתיישב ברירית הקיבה או התריסריון ועשוי לגרום שם לדלקת כרונית, לפגיעה במנגנוני ההגנה שלהם, וכתוצאה מכך להתפתחות כיב. החיידק נמצא ברוב המקרים של כיב בתרסריון 99% או כיב קיבה 80%.

עם זאת, ראוי לציין , כי אדם שנדבק בחיידק, לא בהכרח יפתח מחלת כיב. כחצי מכלל האנשים יפתחו כיב פפטי, מרבית האנשים שיידבקו בחיידק לא יפתחו מחלה כלל. השכיחות עולה עם הגיל, כיום ידוע שמתח רב ו"סטרס" הוא אחד מהגורמים, המשמעותיים ביותר לשגשוג החיידק. תרופות מסוג נוגדי דלקת לא סטרואידיים (כדוגמת אספירין) וסטרואידים הן הגורם השני בחשיבותו בהתפתחות כיב. הסיכון להתפתחות כיב עקב תרופות עולה עם הגיל- בעיקר בשל שימוש נרחב בתרופות אלו, בקרב האוכלוסייה המבוגרת. התרופות הללו פוגעות בייצור פרוסטגלנדינים - מנגנוני ההגנה של הרירית. הן מפרות את האיזון ברירית, ועלולות לסלול את הדרך להתפתחות כיב. לאנשים שסבלו בעבר או שסובלים כיום מכיב עיכולי מומלץ להימנע משימוש בנוגדי דלקת לא סטרואידים ובסטרואידים, אלא אם כן הם הכרחיים, בגלל הסיכון המוגבר להתפתחות כיב או דימום ממערכת העיכול.

סיבוכים נפוצים:
התסמינים של כיב פפטי הוא כאב בבטן העליונה, מתואר הכאב כדוקר או שורף, לרוב הוא מופיע כשעה עד שלוש שעות לאחר ארוחה, הכאב אף עלול להעיר את החולה משנתו. אכילה של מזונות בסיסיים או טיפול בסותרי חומצה מפחיתים את הכאב ומקלים. שינויים באופי הכאב המוכר לחולה מהתקפי כאב קודמים עלולים לרמז על התפתחות סיבוכים אופייניים לכיב.

תסמין נוסף העלול להתרחש נקרא דיספפסיה, והוא כוללים: תחושת אי נוחות בבטן העליונה, תחושת נפיחות, בחילה, חוסר תיאבון ושיהוקים, סיבוכים נצפים בשליש מחולי כיב.

הסיבוך העיקרי הוא: דימום - כיב פפטי מהווה את הסיבה השכיחה ביותר לדימום מדרכי העיכול העליונות הכוללות: פה, ושט, קיבה ותריסריון, דימום עשוי להתרחש בכחצי מהחולים הסובלים מכיב עיכולי. דימום מכיב נפוץ יותר בקרב האוכלוסיה המבוגרת עקב שימוש נרחב בנוגדי דלקת לאסטרואידיים, במקרה של דימום נראה צואה שחורה עם או בלי כאב בטן. לעתים תיתכן הקאה דמית או הקאהשל דם שעוכל - הנראה כגרגירי קפה. דימום זה עלול לגרום לאבדן דם רב, ולכן יש צורך בטיפול מיידי.

חלק מן הדימומים פוסק באופן עצמוני. אם הדימום אינו פוסק ניתן בדרך כלל לעוצרו על ידי צריבת מקור הדימום בחום או באמצעות הזרקת חומרים הגורמים לכיווץ כלי הדם. פעולות אלו נעשות באמצעות החדרת צינורית גמישה שבקצה מצלמת וידאו אנדוסקופ דרך הפה אל הקיבה.

כיצד מתבצעת בדיקת נשיפה להליקובקטר


הקשר בין סרטן קיבה להליקובקטר


נמצא קשר חזק בין חולים בסרטן הקיבה לחיידק ההליקובקטר.

לנו יש פתרון טבעי ומוצלח בצורה של ערכה הכוללת טינקטורה, מי כסף ופוהו מיגווי

טינקטורה - פורמולה ייחודית לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי
אלת המסטיק Pistacia lentiscus -השרף הורג חיידקים (בקטריצידי) להליקובקטר. מחקר כפול סמיות הראה, שהגבעול והעלים מסייעים לחולי כיב קיבה. במחקר מבוקר כפול סמיות נצפתה הקלה משמעותית בכאבים ברום הבטן הנובעים מקשיים בעיכול ובתחושת הצריבה. *לשרף יכולת עיכוב חלוקת תאים סרטניים, וגרימת אפוטוזיס לתאים סרטניים. *בעל פעילות אנטי בקטריאלית סלקטיבית בעיקר נגד חיידקים הקשורים לזיהומים אורליים.

מלון מר – (Momordica charantia)-אנטי בקטריאלי, מעכב את חיידק ההליקובקטר פילורי וכן תולעים וטפילים שונים נוגד חיידקים הרפס, אנטי ויראלי,אנטי סרטני, מוריד חום, מוריד רמות שומנים/כולסטרול בדם, מוריד רמות סוכר בדם, ממריץ קיבה,מקדם/מסדיר מחזור חודשי, משלשל עדין ונוגד דלקת.

שרף מור – (Commiphora molmol) (Myrrh)-אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי,אנטי פטרייתי, מכייח ארומתי, ממריץ /משפעל חיסון, מצמת, נוגד דלקת, נוגד זיהום, מרפא פצעים, מסייע בריפוי דלקות, אנטי ספטי.

שרף בוסווילה-הצמח נחשב ליעיל מאוד בטיפול במחלות וכאבים הקשורים ברקמות שריר ושלד. במחקרים שנעשו לאחרונה הוכיחו שמתן בוסווליה לאורך זמן פועל בדומה לתרופות NSAID, רק שהחיסרון כאן הוא משך הזמן. הבוסווליה עובדת לאט יותר אך לאורך זמן מדווחות פחות תופעות לוואי.
החומר הפעיל בבוסויליה הוא החומצה הבוסוולית Boswellic acid, המקנה לצמח את הפעילות המיוחדת הדומה לתרופות NSAID, אך נבדלת מהם בפעילות שאינה מפחיתה ייצור פרוסטגלנדינים חיוניים אחרים.

הבוסווליה עוצרת את הדלקת, בעזרת עיכוב האנזים 5-lipoxygenase, המעורב ביצירת תהליכים דלקתיים שונים בגוף. תכונה זו הספציפית לבוסווליה, מבטיחה פעילות אנטי דלקתית ממוקדת, המלווה במינימום תופעות לוואי, כפי שניתן למצוא לרוב בתרופותNSAID (כמו התהוות של כיבים במע' העיכול, שלשולים וכו').

הבוסווליה נחשבת ליעילה במיוחד במצבים של דלקות מפרקים כרוניות (R.A / O.A) ובמצבים ראומטיים שונים, אך גם במצבים דלקתיים אחרים הקשורים בלויקוטריאנים: דלקות במע' העיכול, גאוט, פסוריאזיס, זאבת וטרשת נפוצה. *פורמולה ייחודית לטיפול בהליקובקטר פילורי יש לקחת במשך 4 חודשים לפחות ! !

מי כסף:תמיסת הכסף הינה תמיסת מים מטוהרים המכילה בתוכה חלקיקי כסף בגודל של החלק הביליוני של המטר. תמיסת הכסף הייתה ידועה למדע עוד לפני גילוי האנטיביוטיקה אך עם גילוי האנטיביוטיקה נגנז הרעיון של שימוש במוצר מדהים זה.
מחקרים גילו ששימוש יומי בתמיסה זו מחסל חיידקים ובקטריות באותה יעילות של אנטיביוטיקה ללא תופעות לוואי.

מיגווי: מחקרים רבים המחישו כי צריכה ישירה של מיקרופלורה אינה מאפשרת למיקרופלורה להקים קבוצות על דפנות המעיים, אלא להתקיים פרקי זמן קצרים. לכן פותח מזון מיוחד לביפידו-בקטריות – ביפידופקטור. המזון שאינו מעוכל ואינו נספג בגוף האדם. לכן המזון מגיע ישירות למערכת העיכול ומסוגל באופן בררני לזרז את גדילתן ופעילותן של ביפידו-בקטריות ולהקטין בהתאם את היקפי הסביבה הפתוגנית במעיים. שימוש פעיל במוצר במקרים של דיסבקטריוזיס מעלה את כמות המיקרופלורה המזינה של המעיים, מייצב ומעצים את תפקודי מערכת העיכול. מווסת את ייצור מיצי הקיבה ומזרז את תהליך העיכול וכושר הספיגה של מערכת העיכול, מסייע במקרים של שלשול. מחזק את מערכת החיסון, מעכב את תהליך ההזדקנות ובעל אפקט קוסמטי. עפ"י עיקרון "החיצוני משפיע על הפנימי" הוא מסוג להמיס ולהעלים כתמי פיגמנט, לזרז פירוק ומטבוליזם של מלנין. מעניק לאדם עור בריא לבן וגמיש. המוצר משמש להוצאת פסולת וניקוי המעיים. משתמשים בו במקרים של עצירות, להרזיה ומונע ריח רע מהפה וריח של זיעה.

מקורות:
על בדיקת הנשיפה
http://www.medicalhealthtests.com/askquestion/319/what-is-urea-breath-test.html

מידע כללי על כיבים והליקובקטר
http://www.rxlist.com/helicobacter_pylori/article.htm

האנציקלופדיה החדשה לריפוי טבעי

בית טבע - מיטב


לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה

lumiesce
בדיקה של מערכת העיכול
מדבקות ביוניק ננו
מדבקות ביוניק ננו
מדבקת נגד סטרס
מדבקת לדיאטה
מדבקת כוח לגבר
מדבקה למערכת החיסון
מדבקה לחידוש מפרקים
מדבקה לניקוי כבד
מדבקה לאנרגיה
מדבקה לקשב וריכוז וזיכרון
מדבקה לחידוש הנעורים
מדבקה ללחץ דם וסוכרת
מדבקה לאנטיאוקסידנטים
מדבקה לגמילה מעישון
מדבקה לעיצוב חזה לנשים
מדבקה לסידן ועצמות חזקות
מדבקה ספורט ובניית שרירים
מדבקה לאריכות ימים / הורמונים
מדבקה לגיל המעבר לנשים
מדבקה Q10 + אומגה 3
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פורמולות צמחי מרפא ייחודיות לטיפול במגוון בעיות
פורמולה ייחודית לטיפול במיומות וצ'יסטות
פורמולה ייחודית לטיפול בהפרעות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול במיגרנות וכאבי ראש קשים
פורמולה ייחודית לטיפול בשיעול כרוני מתמשך ובברונכיט כרונית
פורמולה ייחודית לטיפול בסוכרת ואיזון רמות הסוכר בדם
פורמולה ייחודית לטיפול בבעיות של אסטמה
תמצית קפסיקום - למגוון בעיות קשות
פורמולה ייחודית להורדה ברמות הכולסטרול
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
פורמולה ייחודית להורדה של לחץ דם
פורמולה ייחודית לטיפול בהיפראקטיביות לילדים ומבוגרים
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
פורמולה ייחודית לטיפול בדלקות קשות
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
תמצית מומיו טהור
המוצרים הייחודיים של חברת LIFEWAVE
מדבקות תדר לדיאטה - ללא חומרים כימים
ערכות בריאות למחלות שדורשות טיפול ממושך
טיפול בסרטן
ערכה נגד דלקות כרוניות קשות (Arthritis , Rheumatoid arthritis)
ערכה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
ערכה נגד אין אונות ובעיות זקפה
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
ערכה נגד נשירת שיער
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
מוצרים שונים לטיפול בקנדידה
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
ערכה לטיפול בתופעות גיל המעבר
ערכה לטיפול בקרוהן וקוליטיס
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
הערכה המנצחת לדיאטה- ניקוי רעלים והאצת חילוף חומרים - סילוק שומנים - ושריפת פחממות
ערכה לדיאטה על בסיס מחקרים קליניים- חדש
ערכה ייחודית לדיאטה ע"י ניקוי רעלים מהגוף - קולו וודה 2 פלוס
מוצרים לחיזוק המערכת החיסונית
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
כורכומין - כורכומול נוגד דלקות בכל הגוף
Microhydrin - האנטי אוקסידנט החזק בעולם - פטנט ייחודי
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
70 סוגים שונים של מינרלים במוצר אחד - Coral-Mine
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
אוקסי סילבר - מי כסף חד אטומי
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
DiabetSof - קומפלקס שמן זרעי רימונים לטיפול בסוכרת וטרשת העורקים
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן
תליון וצמיד בטכנולוגית קוונטים - תדרים
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
מיקרוברייט - אבקת אנטיאוקסידנט לשמירה על השיניים והחניכיים - מבוסס מיקרוהידרין
עלי אגוז שחור - נגד תולעים ופרזיטים
GASTRO - גסטרו - תוסף ייחודי לאולקוס
, צרבות , כיב קיבה , הליקובקטור
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
אומגה 3 הטובה בעולם , צמחית מצמח המרווה
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
שולי - ניקוי מרעלים
לסיוע בתהליך ההרזיה
הדיאטה שתשמור אתכם רזים לאורך זמן
מוצרים לחיזוק מערכת העיכול
מוצרים לחיזוק מערכת המעי
מוצרים לחיזוק מערכת הדם והלימפה
מוצרים לחיזוק מערכת העצבים
מוצרים לחיזוק מערכת החיסון
מוצרים לחיזוק מערכת הנשימה
מוצרים לחיזוק מערכת השתן
מוצרים לחיזוק מערכת הבלוטות
מוצרים לחיזוק מערכת השלד והעצמות
מוצרים החיוניים לשמירה על
בריאות תקינה ומניעת מחלות
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
מוצרים לחיזוק מערכת העור והשיער
תוספי תזונה - מוצרי הרזייה
תוספי תזונה - מוצרי ילדים
מוצרים כלליים
בית טבע בריאות
כתובת חנות : ויצמן 37 הרצליה footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני"אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.