בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

ספחת - פסוריאזיס (פצעים כרונים בגוף)


מוצרים נלווים מומלצים:

אומגה פשתן- המקור הטבעי להגנה ממחלות לב
מסייע לירידה ברמת הכולסטרול בדם. מהווה מקור עשיר במיוחד של חומצות שומן מסדרת אומגה 3.. מכיל כמות כפולה של חומצות שומניות בהשוואה לאלו הקיימות בשמן דגים. מסייע להפחתת תהליכים דלקתיים כגון: אקזמה, אסטמה., דלקת פרקים, טרשת עורקים ועוד. לשמירה על תפקוד תקין של המוח.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

אימופקט- התכשיר המקיף ביותר למערכת החיסון
לחיזוק מערכת החיסון, להגדלת רמות הנוגדנים במערכת העיכול, פעיל כנוגד חמצון, מזרז תיקון של ד.נ.א.. אימופקט של נייצרס סנשיין הוא תערובת של מרכיבים טבעיים שנחקרו בצורה יסודית ונמצאו כמשפיעים על חיזוק ,מערכת החיסון ושיפור יכולתה להילחם בזיהומים לסייע בריפוי פצעים הנגרמים מזיהומים ולהילחם .במצבים אחרים העלולים להוות בסיס למחלות אימפוקט של נייצרס סנשיין יחזק את הגוף כולו .ויסייע לשפר את איכות החיים אימפוקט מכיל בטא גלוקאנים, אראבינוגאלאקטן רבי סוכר), קולוסטרום (חלב ראשוני), פטריות .ריישי, מאיטקה וקורדיספס קשה למצוא בשוק תוספי התזונה תכשיר כה מקיף וכה ייחודי להמרצת וחיזוק מערכת החיסון, שידמה .לאימופקט של נייצ'רס סנשיין.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

ACNE TREATMENT GEL קרם אקנה
מכיל חומצה סליצלית המסירה תאים מתים מנקוביביות פתוחות. מכיל אבץ המסייע לחסום אנזימים בעור , הגורמים לייצור מואץ של חלב ומאזן את יצור השמן הטבעי בעור מכיל אוליגוסכרידים מסוג אלפא גלוקאנים (פחמימות מורכבות) המסייעים בניטרול פעילותם של חיידקים מזיקים, ומעודדים שגשוג של חיידקים יעילים מכיל תמצית אצות ולענה המפחיתים תחושת אדמומיות וגירוי ומרגיעים את העור מכיל נחושת המהווה אלמנט חשוב הנחוץ להליך הריפוי במערכת האנזימים הטבעית של הגוף
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer
כתובת חנות : ויצמן 37 הרצליה - 077-5061500