בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

הריון- ( בעיות קליטה)


מוצרים נלווים מומלצים:

משקה כלורופיל- הקסם הירוק של הטבע
הבסיס לכל טיפול תזונתי. מסלק חומרים רעילים היעיל ביותר. מונע זיהומים ומטהר, מעלה את רמת החמצון בגוף, מסייע לטיפול במצב של חסר דם (אנמיה) בקרב נשים. מסייע במניעת אבני כליה.. הכלורופיל המצוי בצמחים דומה מאוד בתכונותיו להמוגלובין חומר הצבע המצוי בדם האדם. שני החומרים הללו דומים במבנה שלהם, למעט העובדה כי הכלורופיל מכיל אטום של מגנזיום בעוד .ההמוגלובין מכיל אטום של ברזל ,משקה כלורופיל של נייצרס סנשיין מופק מצמחי אספסת מובחרים בתוספת מנטה , לניקוי רעלים מהגוף וסיוע בשמירה על אורח חיים .תקין, בריא ונטול מחלות .
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

אומגה פשתן-המקור הטבעי להגנה ממחלות לב
מסייע לירידה ברמת הכולסטרול בדם. מהווה מקור עשיר במיוחד של חומצות שומן מסדרת אומגה 3.. מכיל כמות כפולה של חומצות שומניות בהשוואה לאלו הקיימות בשמן דגים. מסייע להפחתת תהליכים דלקתיים כגון: אקזמה, אסטמה., דלקת פרקים, טרשת עורקים ועוד. לשמירה על תפקוד תקין של המוח.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

מאקה- לסיוע בשיפור התפקוד המיני והגברת הפוריות
תומך במערכת הבלוטות, מעודד את החשק המיני (ליבידו) והתפקוד המיני. משפר את כושר העבודה , אנרגיה פיזית וסיבולת. מעודד בהירות מחשבתית וריכוז. משפר את יכולת העמידה של הגוף במצבי סטרס. הצמח עשיר בסוכרים, עמילנים, חלבונים, מינרלים ,כגון: סידן, זרחן, אבץ ויוד), ויטמינים B2.B6.C פלאבונים ופלאבנואידים ואסטרוגן צמחי. כאשר מייבשים ,אותו, מסוגל המאקה להישמר שנים רבות .מבלי לאבד מערכו התזונתי.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

פוליק פלוס (חומצה פולית)- לפני ובעת ההריון
לנשים בגיל הפוריות לפני ובמהלך ההיריון. חיוני לשמירה על תקינות מערכת העובר. מכיל תוספת של אבקת דבורים וויטמין C להתפתחות מנטלית ולחיזוק מערכת החיסון.פוליק פלוס חיוני לבריאות של כל אדם ולעובר המתפתח במיוחד. חסר בחומצה פולית נקשר לפגמים בצינור העצבי המשפיעים על המוח ועמוד השדרה. לנשים בגיל הפוריות חשוב לקבל כמות מספקת של חומצה פולית. הגדלת צריכת חומצה פולית ע"י נשים בגיל הפוריות עשויה להקטין את הסיכון למומים מולדים. הרופאים .ממליצים על נטילת חומצה פולית כ-3 חודשים לפני ההתעברות.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.