בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

גיל המעבר - נשים


מוצרים נלווים מומלצים:

אומגה פשתן-המקור הטבעי להגנה ממחלות לב
מסייע לירידה ברמת הכולסטרול בדם. מהווה מקור עשיר במיוחד של חומצות שומן מסדרת אומגה 3.. מכיל כמות כפולה של חומצות שומניות בהשוואה לאלו הקיימות בשמן דגים. מסייע להפחתת תהליכים דלקתיים כגון: אקזמה, אסטמה., דלקת פרקים, טרשת עורקים ועוד. לשמירה על תפקוד תקין של המוח.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

קוהוש פלוס- הפתרון הטבעי לתופעות גיל המעבר
הסיוע הטבעי לנשים בגיל המעבר, מקל על גלי חום, דופק מואץ ותופעות אחרות של גיל המעבר. טכנולוגית שחרור מושהה ייחודית של נייצ'רס סנשיין. המאפשרת ספיגה ויעילות מרבית במשך כל היום.קוהוש פלוס מכיל את צמח הקוהוש השחור ואת האנגליקה הסינית (דונג קוואי) ומיועד לסייע .לנשים בהגיען לגיל המעבר ובמהלך תקופה זו. צמח הקוהוש השחור משמש לעידוד ולשמירה על תקינות זרינת הוסת, להרגעה של גירוי וגודש ברחם בצוואר הרחם ובנרתיק, להקלת אי הנוחות במהלך תקופת הבלות ולהקלה על תהליך הלידה .הצמח משמש אף לשחזור וריפוי הרחם לאחר הלידה. מחקרים קליניים הראו שצמח הקוהוש השחור מסוגל להפחית את תדירות ועוצמת "גלי החום" במהלך גיל המעבר. היכולת לגרום לכך נעוצה כנראה בהשפעת דמויית-האסטרוגן של הצמח. בנוסף מסייע הצמח ,להקלה על תופעות כגון: הזעות, דופק מואץ .ותנודות במצב הרוח, הקשורות לשינויים הורמונליים.

בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

קלמגדי-התוספת המובילה למניעת בריחת סידן, שלד בריא ועצמות חזקות
מספק סידן בצורה נוזלית, טעימה, נוחה וזמינה.לעור, עצמות, שיניים וחניכיים בריאים.מסייע למנוע איבוד עצם הקשור לאוסטיאופורוזיס.לתפקוד עצבי תקין ולמניעת התכווצויות שרירים.מתאים לשימוש ילדים מגיל 9 ומעלה.
קלמגדי של נייצרס סנשיין מיועד לספק למערכת השלד והעצמות את המינרלים והויטמינים, להם זקוק השלד. לתפקוד תקין.D התכשיר מכיל סידן, מגנזיום, זרחן וויטמין בנוסף מכיל התכשיר אבץ, נחושת, ובורון, בשילוב עם תשתית,צמחים ייחודית כגון: צורן אורגני וירקות ממשפחת המצליביםהמכילים נוגדי חימצון רבים ומספקים את החומרים המזינים .לבריאות השלד והעצמות,המצוי בקלמגדי מופק משמן דגים טבעי D ויטמין הפועל עם סידן בצורה סינרגיסטית. קלמגדי של נייצרס סנשיין .מהווה מענה מושלם לתפקוד תקין של מערכת השלד והעצמות
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

למקרים קשים :

סלנאי- נוגד חימצון רב עוצמה
ויטמין E טבעי (המופק מגרעיני סויה) וסלניום אורגאני שפעולתם המשותפת רבת עוצמה. ויטמין E חיוני לאנשים הצורכים כמויות גדולות של שומנים לא רוויים. מנטרל רדיקלים חופשיים ומונע נזקי חמצון. מסייע להגנה כנגד סרטן. מומלץ לחולי לב. מונע נזק לכבד. לחיזוק מערכת החיסון.סלנאי של נייצרס סנשיין מספק 2 נוגדי חמצון שפעילותם המשותפת . חזקה יותר מסכום הפעילות של כל אחד מהם (פעילות סינרגיסטית כתוצאה מכך מסוגל התכשיר לשמש כנוגד חימצון יעיל המונע נזק , רקמתי ומחלות הנגרמות מזיהומים סביבתיים ואחרים. המינרל סלניום משתתף בהרבה תגובות אנזימטיות בגוף, ומהווה את .המרכיב המרכזי של האנזים גלוטטיון פרוקסידאז .בשילוב עם אנזים זה, פועל הסלניום להגן על קרומי תאים מפני כוחות הרסניים ונזק חימצוני ומזהם, לחזק את התגובה החיסונית, להגן על החומר הגנטי, לנטרל רדיקליים חופשיים ולבטל רעילותן של מתכות כבדות.

בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סטרסוף- המרגיע הטבעי
להקלה על מצבי לחץ(עקה). לטיפול בהפרעות שינה ומצבי חרדה, להרפיה, מסייע לטיפול במיגרנות, למניעת תסמיני הצטננות ושפעת, להרגעת מערכת העיכול. סטרסוף של נייצ'רס סנשיין מסייע בהרגעת מערכת העצבים המרכזית ומאפשר לגוף להתמודד בהצלחה .(עם מצבי עקה שונים וזיהומים נגיפיים (כגון: שפעת שילוב צמחים ייחודי זה, מכיל את אחד מהצמחים (הפופולריים ביותר באירופה - הבבונג (קמומיל הידוע בפעילותו המרגיעה ומשרת השינה וכן ,חמישה צמחים נוספים כגון: פסיפלורה, שומר, חרצית ריחנית, כשות ונטופית, בשילוב עם כרום, מגנזיום וויטמיני A ו-C .
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.