בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

גיל המעבר של הגבר


מוצרים נלווים מומלצים:

פרוסטין- הפתרון הטבעי לגבר המודרני
הטיפול הצמחי הנבחר בהגדלה שפירה של הערמונית. יעיל להסדרת פעילות של דרכי השתן. מיצוי מבוקר מרוכז ורב עוצמה של צמח הסרנואה.. להמרצה מינית של גברים ונשים. לטיפול בעודף אנדרוגנים בנשים. ללא תופעות לוואי. משכך כאבים בדרכי השתן והמין. פרוסטין מורכב מגרגרי צמח ה- SAW PALMETTO .הידוע בשם הדקל הננסי או בשמו המדעי סרנואה . במשך שנים רבות נהוג להשתמש בצמח זה לטיפול במחלות שונות, בעיקר אלו הקשורות למערכת ההורמונלית. השימוש העיקרי של מיצוי צמח הסרנואה הוא לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית .(BENIGN PROSTATE HYPERPLASIA-BPH) בנוסף נותן הצמח מענה לתופעות הנובעות מעודף אנדרוגנים (כגון: טסטוסטרון) כמו למשל, שיעור יתר או .שחלות מרובות ציסטות פרוסטין של נייצ'רס סנשיין הוא התשובה הטבעית להגדלה שפירה של הערמונית, עם פחות תופעות לוואי, בהשוואה .לטיפול תרופתי.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

קלמגדי-התוספת המובילה למניעת בריחת סידן, שלד בריא ועצמות חזקות
מספק סידן בצורה נוזלית, טעימה, נוחה וזמינה.לעור, עצמות, שיניים וחניכיים בריאים.מסייע למנוע איבוד עצם הקשור לאוסטיאופורוזיס.לתפקוד עצבי תקין ולמניעת התכווצויות שרירים.מתאים לשימוש ילדים מגיל 9 ומעלה.
קלמגדי של נייצרס סנשיין מיועד לספק למערכת השלד והעצמות את המינרלים והויטמינים, להם זקוק השלד. לתפקוד תקין.D התכשיר מכיל סידן, מגנזיום, זרחן וויטמין בנוסף מכיל התכשיר אבץ, נחושת, ובורון, בשילוב עם תשתית,צמחים ייחודית כגון: צורן אורגני וירקות ממשפחת המצליביםהמכילים נוגדי חימצון רבים ומספקים את החומרים המזינים .לבריאות השלד והעצמות,המצוי בקלמגדי מופק משמן דגים טבעי D ויטמין הפועל עם סידן בצורה סינרגיסטית. קלמגדי של נייצרס סנשיין .מהווה מענה מושלם לתפקוד תקין של מערכת השלד והעצמות
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.