בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

ריכוז או זיכרון לקויים למבוגרים


מוצרים נלווים מומלצים:

גינקו בילובה בשחרור מושהה-לזרימת דם תקינה במוח ולזיכרון בריא
לשיפור הזיכרון, הריכוז, יכולת החשיבה, ומצב הרוח.לזרימת דם תקינה, ומניעת שטפי דם במח. להגברת האנרגיה. גינקו בשחרור מושהה של נייצ'רס סנשיין מאפשר אספקה .קבועה של גינקו לאורך כ 12 שעות ,הגינקו משפר את חילוף החומרים של החמצן במוח ,דבר המסביר את פעילותו לשיפור הזיכרון, הריכוז יכולת החשיבה ומצב הרוח בשלבים המוקדמים של .מחלת אלצהיימר הצמח פעיל אף לסייע בזרימת הדם במוח ומגביר לכן את רמת החמצן המסופקת לתאי המוח. הגינקו ממריץ את מערכת העצבים המרכזית ואת כל מערכת הדם להגביר את האנרגיה .ואת זרימת הדם בגוף. כל טבליה של גינקו בשחרור מושהה מכילה 120 מ"ג .של מיצוי מרוכז של גינקו בילובה שעבר סטנדרטיזציה.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סלנאי- נוגד חימצון רב עוצמה
ויטמין E טבעי (המופק מגרעיני סויה) וסלניום אורגאני שפעולתם המשותפת רבת עוצמה. ויטמין E חיוני לאנשים הצורכים כמויות גדולות של שומנים לא רוויים. מנטרל רדיקלים חופשיים ומונע נזקי חמצון. מסייע להגנה כנגד סרטן. מומלץ לחולי לב. מונע נזק לכבד. לחיזוק מערכת החיסון.סלנאי של נייצרס סנשיין מספק 2 נוגדי חמצון שפעילותם המשותפת . חזקה יותר מסכום הפעילות של כל אחד מהם (פעילות סינרגיסטית כתוצאה מכך מסוגל התכשיר לשמש כנוגד חימצון יעיל המונע נזק , רקמתי ומחלות הנגרמות מזיהומים סביבתיים ואחרים. המינרל סלניום משתתף בהרבה תגובות אנזימטיות בגוף, ומהווה את .המרכיב המרכזי של האנזים גלוטטיון פרוקסידאז .בשילוב עם אנזים זה, פועל הסלניום להגן על קרומי תאים מפני כוחות הרסניים ונזק חימצוני ומזהם, לחזק את התגובה החיסונית, להגן על החומר הגנטי, לנטרל רדיקליים חופשיים ולבטל רעילותן של מתכות כבדות.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

משקה כלורופיל- הקסם הירוק של הטבע
הבסיס לכל טיפול תזונתי. מסלק חומרים רעילים היעיל ביותר. מונע זיהומים ומטהר, מעלה את רמת החמצון בגוף, מסייע לטיפול במצב של חסר דם (אנמיה) בקרב נשים. מסייע במניעת אבני כליה.. הכלורופיל המצוי בצמחים דומה מאוד בתכונותיו להמוגלובין חומר הצבע המצוי בדם האדם. שני החומרים הללו דומים במבנה שלהם, למעט העובדה כי הכלורופיל מכיל אטום של מגנזיום בעוד .ההמוגלובין מכיל אטום של ברזל ,משקה כלורופיל של נייצרס סנשיין מופק מצמחי אספסת מובחרים בתוספת מנטה , לניקוי רעלים מהגוף וסיוע בשמירה על אורח חיים .תקין, בריא ונטול מחלות .
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.