בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

בעיות כבד - ניקוי


מוצרים נלווים מומלצים:

חומצה אלפא ליפואית- לחילוף חומרים תקין
נוגד חמצון רבת עוצמה, מסייעת לחילוף החומרים בגוף, תומכת בטיהור הכבד ממתכות כבדות וחומרים רעילים, מסייע בהפחתת רמת הסוכר בדם, תורמת לשמירה על בריאות מערכת העצבים הדם והלב. התכשיר של נייצ'רס סנשיין מועשר גם בכורכום .נוגד חימצון רב עוצמה המסייע בהגנה על הכבד. בנוסף לתכונותיה כנוגד חימצון רב עוצמה חומצה אלפא ליפואית מסייעת למנוע אגירת קלוריות כשומן . ומפנה את הקלוריות לייצור אנרגיה.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

משקה כלורופיל- הקסם הירוק של הטבע
הבסיס לכל טיפול תזונתי. מסלק חומרים רעילים היעיל ביותר. מונע זיהומים ומטהר, מעלה את רמת החמצון בגוף, מסייע לטיפול במצב של חסר דם (אנמיה) בקרב נשים. מסייע במניעת אבני כליה.
הכלורופיל המצוי בצמחים דומה מאוד בתכונותיו להמוגלובין חומר הצבע המצוי בדם האדם. שני החומרים הללו דומים במבנה שלהם, למעט העובדה כי הכלורופיל מכיל אטום של מגנזיום בעוד .ההמוגלובין מכיל אטום של ברזל ,משקה כלורופיל של נייצרס סנשיין מופק מצמחי אספסת מובחרים בתוספת מנטה , לניקוי רעלים מהגוף וסיוע בשמירה על אורח חיים .תקין, בריא ונטול מחלות .
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סופר אנטיאוקסידנט- ההגנה המושלמת מרדיקלים חפשיים בשנות ה- 2000
שילוב רב עוצמה של נוגדי חמצון על בסיס צמחי. מכיל צמחי מרפא בעלי השפעה אנטי סרטנית. מסייע באיזון רמת הכולסטרול בדם ומניעת חמצונו. מסייע בהגנה על הכבד. מסייע במניעת נזק מצטבר מגורמים סביבתיים.
סופר אנטי אוקסידנט של נייצרס סנשיין הוא שילוב ייחודי של שישה מקורות רבי עצמה של נוגדי החמצון החזקים ביותר בטבע. רכיבים אלה, נחשבים כיום כפעילים .ביותר בניטרול רדיקלים חפשיים ובהגנה על תאי הגוף :נוגדי החמצון בסופר אנטי אוקסידנט כוללים ,טוקוטריאנולים, חומצה אלפא-ליפואית, ליקופן .תמציות של גדילן מצוי, כורכום ופקעות ורדים נוגדי החימצון הללו מונעים נזקי רדיקלים חופשיים ,בכל רקמות הגוף. הם נחשבים לבעלי השפעה אנטי-סרטנית בעלי יכולת הגנה על הכבד מפני השפעות מזיקות של זיהום .סביבתי, מזון עתיר שומן ותרופות ,הרכיבים הצמחיים והויטמינים שצמחים אלו מכילים מסייעים גם בעיכוב המחלות והתהליכים הניווניים הקשורים .לתהליך ההזדקנות.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

אנרג'טיק- התכשיר שנותן לך אנרגיה
מסייע לייצור מולקולות ATP לאנרגיה.. מקנה אנרגיה וחיוניות, משפר תפקודים מוטוריים של השלד. מייצב את פעילות הלב והשרירים, עוזר להאטה של סטרס חמצוני והזדקנות. כל תא בגוף מייצר אנרגיה באמצעות סדרת תגובות שמתרחשת בחלק של התא הנקרא מיטוכנדריה תגובות אלה חיוניות לשמירה על בריאות אופטימלית כמו גם על אנרגיה וחיוניות..
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

ביקומפלקס-כל ויטמיני B בתוספת ביופלבונואידים וויטמיןC
התוספת הבריאה בעת טיפול אנטיביוטי. לתחזוקת מערכת העצבים והמוח, לסייע במצבי לחץ (עקה), לעידוד פעילות המערכת החיסונית, חיוני לגדילה בעת ההיריון וההנקה. מכיל רוטין וביופלונואידים אחרים. ביקומפלקס הינו שילוב של ויטמיני B מסיסי מים ויטמינים אלו מצויים בתשתית צמחית ייחודית הכוללת נבטי ,חיטה, כולין, אינוזיטול, חומצה פארא¬אמינובנזואית, רוטין פקעות ורדים, מיצוי אסרולה וביופלבונואידים מלימון, בתוספת מקורות נוגדי חימצון וויטמיןC .ויטמינים מקבוצת B נוטלים חלק בתהליכים אנזימטים חשובים רבים המתרחשים בגוף (כגון: חילוף חומרים של פחמימות, חלבונים ושומנים), ודרושים לגוף לתהליכים פיזיים רבים ולהתמודדות עם מצבי לחץ ומתח, דיכאון קל, חרדה, עצבנות וזיכרון לקוי, משום היותם מעורבים בתהליכים רבים הקשורים לתפקוד מערכת העצבים .והמוח. כל מרכיב נבדל כימית ממשנהו ביקומפלקס של נייצרס סנשיין הינו תכשיר מאוזן המתאים גם לצמחוניים והן משום תכולת B12 הגבוהה שבו, והן משום שאינו מכיל מרכיבים מן החי.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.