בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

שמירה על מערכת הלב וכלי דם


מוצרים נלווים מומלצים:

קואנזים קיו10
/ (עד גי -45 30 מ"ג, ומגיל 45- 60 מ"ג
ומעל גיל 60 75מ"ג)
מרכיב מפתח בייצור אנרגיה בתאים. מספק אנרגיה למרבית התהליכים המטבוליים בגוף. נוגד חמצון רב עוצמה. מגן מפני חמצון שומנים וממחזר ויטמין E . מגן מפני רדיקלים חופשיים. תומך במערכת הלב וכלי דם. מחזק את שריר הלב ומשפר את תפקודו. תורם לאיזון לחץ דם, מסייע לטיפול במחלות לב. מגן מפני תהליכי ניוון במח. משפר תפקוד קונגטיבי. מעלה את פריון הגבר ,מסייע בדלקות חניכיים, מחזק את מערכת החיסון ומעכב תהליכים סרטניים, מגביר אנרגיה בגוף, מעלה יכולת לבצע פעילות גופנית. מסייע בתהליכי הרזיה. מעכב תהליכי הזדקנות, ומאריך תוחלת החיים.
נספג טוב פי 3 . מכיל תוספת לציטין, המשפר את ספיגת Q10 וקליטתו בתאים. מכיל בטא קרוטן, שמן עלים. מומלץ ליטול את הכמוסות לאחר ארוחה המכילה שומן.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סלנאי- נוגד חימצון רב עוצמה
ויטמין E טבעי (המופק מגרעיני סויה) וסלניום אורגאני שפעולתם המשותפת רבת עוצמה. ויטמין E חיוני לאנשים הצורכים כמויות גדולות של שומנים לא רוויים. מנטרל רדיקלים חופשיים ומונע נזקי חמצון. מסייע להגנה כנגד סרטן. מומלץ לחולי לב. מונע נזק לכבד. לחיזוק מערכת החיסון.סלנאי של נייצרס סנשיין מספק 2 נוגדי חמצון שפעילותם המשותפת . חזקה יותר מסכום הפעילות של כל אחד מהם (פעילות סינרגיסטית כתוצאה מכך מסוגל התכשיר לשמש כנוגד חימצון יעיל המונע נזק , רקמתי ומחלות הנגרמות מזיהומים סביבתיים ואחרים. המינרל סלניום משתתף בהרבה תגובות אנזימטיות בגוף, ומהווה את .המרכיב המרכזי של האנזים גלוטטיון פרוקסידאז .בשילוב עם אנזים זה, פועל הסלניום להגן על קרומי תאים מפני כוחות הרסניים ונזק חימצוני ומזהם, לחזק את התגובה החיסונית, להגן על החומר הגנטי, לנטרל רדיקליים חופשיים ולבטל רעילותן של מתכות כבדות.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

ויטמין C
מסייע בחיזוק פעילות מערכת החיסון
מסייע לגדילת והתפתחות הרקמות בגוף
פועל כנגד תופעות מזיקות הנגרמות
מרדיקלים חופשיים
חיוני לריפוי פצעים ושמירה על בריאות
החניכיים ולמניעת דימומים ושטפי דם עקב חבלות
מתאים לשימוש ילדים
לויטמין C תפקיד מועיל כמעט בכל מחלה- הן במישור של מניעה והן במישור של טיפול בזמן מחלה, אך היות והוא אינו מיוצר ע"י הגוף, עלינו לקבלו ממקורות חיצוניים.
מחקרים מצביעים על השימושים והיתרונות הרבים שעשוי להביא ויטמין C כגון: חיזוק מערכת החיסון, מניעת נזקי רדיקלים חופשיים, סיוע לגדילת הרקמות ותיקונן, סיוע לתפקוד בלוטת יותרת הכליה ושמירה על חניכיים בריאים. ויטמין C לילדים של נייצ'רס סנשיין מכיל ויטמין C חומצי ולא חומצי בתשתית צמחים של פקעות ורדים ואסרולה, המספקים את הויטמין בצורתו האפקטיבית ביותר בנוסף לאספקת פלבנואידים, ויטמינים וחומרים נוספים המועילים, מזינים, מונעים נזקי חמצון ומסייעים לשמור על בריאות תקינה ואורח חיים בריא.
פרי האסרולה מכיל כמויות גדולות של ויטמין C ופלבונואידים, וכן ויטמין A (בכמות הדומה לזו שבגזר) תיאמין, ריבופלבין וניאצין. תכולת ויטמין C בפרי האסרולה עשויה להגיע לפי 200 מאשר תכולתו בתפוז. פקעות הורדים הן מקור טבעי של ויטמין C , עם ריכוז של 0.5%-1.7% . בנוסף מכיל פרי הורד גם קרוטנואידים ופלבנואידים וכן 11% פקטין.
חשוב לציין כי מוצר זה מכיל חומרי טעם טבעיים בלבד, שהופקו מתפוזים, פקעות ורדים ולימונית, ומומתק באמצעות פרוקטוז (סוכר פירות).
אופן שימוש מומלץ: ילדים- ללעוס טבליה אחת פעמיים ביום. עם הארוחה או אחריה, לא לפני השינה. מבוגרים- ללעוס 2 טבליות פעמיים ביום, עם הארוחה או אחריה, לא לפני השינה.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סופר ספלמנטל- התוספת התזונתית המושלמת לחיים המודרניים
מכיל ויטמינים ומינרלים טבעיים. חומרי טבע ייחודיים, ונוגדי חמצון טבעיים ורבי עוצמה. מכיל אספרידין וביופלנונואידים אחרים. מעושר בלוטאין וליקופן.צמחים מזינים המסייעים לספיגה ועיכול. לתחזוקה שוטפת של הגוף ולשמירה על אורח חים בריא. סופר ספלמנטל הוא תכשיר מתקדם ומקיף, המוסיף לכל דיאטה חומרים מזינים בכמות מאוזנת. התכשיר מכיל מגוון של ויטמינים, מינרלים, חומרי טבע ייחודיים ותשתית צמחים המספקים לגוף מרכיבים מזינים בשילוב סינרגטי, החיוניים לשמירה על .בריאות תקינה והתמודדות עם אורח החיים המודרני תערובת הויטמינים שרויה בתשתית צמחים עשירה המכילה חומרים אשר נמצאים בחסר בתקופות מסוימות של לחץ פיזי, החלמה ממחלה או כתוצאה .מצריכת דיאטה המבוססת בעיקרה על מזון מעובד. נטילת סופר ספלמנטל משלימה את החסרים ומחזקת את הגוף.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

משקה כלורופיל- הקסם הירוק של הטבע
הבסיס לכל טיפול תזונתי. מסלק חומרים רעילים היעיל ביותר. מונע זיהומים ומטהר, מעלה את רמת החמצון בגוף, מסייע לטיפול במצב של חסר דם (אנמיה) בקרב נשים. מסייע במניעת אבני כליה.. הכלורופיל המצוי בצמחים דומה מאוד בתכונותיו להמוגלובין חומר הצבע המצוי בדם האדם. שני החומרים הללו דומים במבנה שלהם, למעט העובדה כי הכלורופיל מכיל אטום של מגנזיום בעוד .ההמוגלובין מכיל אטום של ברזל ,משקה כלורופיל של נייצרס סנשיין מופק מצמחי אספסת מובחרים בתוספת מנטה , לניקוי רעלים מהגוף וסיוע בשמירה על אורח חיים .תקין, בריא ונטול מחלות .
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

אומגה 3-דגים
אומגה פשתן- המקור הטבעי להגנה ממחלות לב
מסייע לירידה ברמת הכולסטרול בדם. מהווה מקור עשיר במיוחד של חומצות שומן מסדרת אומגה 3.. מכיל כמות כפולה של חומצות שומניות בהשוואה לאלו הקיימות בשמן דגים. מסייע להפחתת תהליכים דלקתיים כגון: אקזמה, אסטמה., דלקת פרקים, טרשת עורקים ועוד. לשמירה על תפקוד תקין של המוח.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

שום- שום טרי ללא ריח לשמירה על מערכות דם ולב תקינות
שום רב עוצמה של נייצ'רס סנשין מכיל מיצוי פעיל ואיכותי של שום. המוצר הטבעי מה יעילים ביותר לסיוע במניעת מחלות לב כלי דם וסרטן. מסייע בהגנה מפני יתר לחץ דם, התקפי לב ושבץ, ובטיפול בטרשת עורקים. מסייע להורדת לחץ דם גבוה. מגן על השום הטרי ומונע את ריחו. מתאים גם לשימוש ילדים. הציפוי מכיל כלורופיל למניעת ריחו החריף של השום. ציפוי הכלורופיל מתמוסס במעי הדק ולא בקיבה ומגן על .רכיביו הפעילים של השום מפני פירוקם ע"י מיצה הקיבה.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.