בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

אסטמה -(ברונכית ספסטי)


מוצרים נלווים מומלצים:

אלג'י- לנשימה קלה ורעננה
להפחתת גודש, להקלה על שיעול, מכייח ומרגיע, לטיפול באלרגיה, לטיפול בסינוסיטיס לסייע בטיפול בדלקת הסמפונות ובאסטמה (קצרת). התכשיר משמש גם כמקור לסידן, מגנזיום, מנגן, זרחן , אשלגן, סלניום וצורן.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

לאנגסטין
לחיזוק מערכת הנשימה, לסיכוך והרגעת פני השטח של הרקמות בדרכי הנשימה, להגנה על הריאות והסינוסים, משפר את מנגנון השיעול ע"י אספקת חומרים מזינים למניעת עוויתות . מסייע לשמירת הלחות בקרומים ריריים. מציע יתרונות נוספים למערכת השתן והדם.
לאנגסין היא פורמולה סינית ייחודית, המכילה .שילוב של 16 צמחים, התומך במערכת הנשימה ."משמעות שמו הסיני "פו - ליי" היא "לחזק את החלש לקומפלקס צמחים זה, תכונות המסייעות בהגנה על ,החלקים שונים של מערכת הנשימה, הרגעת הרקמות .הגנה על הסינוסים והריאות, הקלה על שיעול ועוד נוסף על פעילות זו עשוי התכשיר לסייע במצבים של .עייפות או אובדן משקל נייצרס סנשיין היא החברה היחידה המציעה הרכב .סיני מקיף שכזה
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סופר אנטיאוקסידנט- ההגנה המושלמת מרדיקלים חפשיים בשנות ה- 2000
שילוב רב עוצמה של נוגדי חמצון על בסיס צמחי. מכיל צמחי מרפא בעלי השפעה אנטי סרטנית. מסייע באיזון רמת הכולסטרול בדם ומניעת חמצונו. מסייע בהגנה על הכבד. מסייע במניעת נזק מצטבר מגורמים סביבתיים.
סופר אנטי אוקסידנט של נייצרס סנשיין הוא שילוב ייחודי של שישה מקורות רבי עצמה של נוגדי החמצון החזקים ביותר בטבע. רכיבים אלה, נחשבים כיום כפעילים .ביותר בניטרול רדיקלים חפשיים ובהגנה על תאי הגוף :נוגדי החמצון בסופר אנטי אוקסידנט כוללים ,טוקוטריאנולים, חומצה אלפא-ליפואית, ליקופן .תמציות של גדילן מצוי, כורכום ופקעות ורדים נוגדי החימצון הללו מונעים נזקי רדיקלים חופשיים ,בכל רקמות הגוף. הם נחשבים לבעלי השפעה אנטי-סרטנית בעלי יכולת הגנה על הכבד מפני השפעות מזיקות של זיהום .סביבתי, מזון עתיר שומן ותרופות ,הרכיבים הצמחיים והויטמינים שצמחים אלו מכילים מסייעים גם בעיכוב המחלות והתהליכים הניווניים הקשורים .לתהליך ההזדקנות.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.