בית טבע בריאות
menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום קישורים אודות דף הבית

לדלקת בדרכי השתן


מוצרים נלווים מומלצים:

אוריבוכו ( גם לילדים)- הפתרון הטבעי רב העוצמה לזיהומים בדרכי השתן
התכשיר היחיד בישראל המשלב שילוב של חמוציות ובוכו. לטיפול ומניעה של זיהומים ודלקות במערכת השתן, מיץ החמוציות האנטיביוטיקה הטבעית לדרכי השתן. צמח הבוכו אנטי דלקתי טבעי לדרכי השתן. מרוכז ופעיל במיוחד, מתאים לשימוש לילדים. התכשיר רב עוצמה, מאחר וכל כמוסה מכילה .אבקה שהוכנה ממיצוי מרוכז של שני הצמחים.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

ביפידופורס ( במקרה של טיפולים אנטיביוטיים)- כמוסות הפרוביוטיקה הטבעית
מספק את החיידקים הטובים ואת המצע להתפתחותם. מסייע לשמירה על איזון חיידקי במעיים. מכיל שילוב של 4 סוגי חיידקים ידידותיים. מסייע במניעת זיהומים במערכת השתן והנרתיק. מסייע בעיכול המזון. מגן מפני הפרעות מעיים. מוריד את רמת הכולסטרול. צינור העיכול של האדם הבריא מכיל ביליוני חיידקים .החיים באיזון עדין זה עם זה, תוך שיתוף פעולה עם הגוף גוף האדם משמש אכסניה לחיידקים אלו, והם בתמורה מפרקים .את המזון לרכיבים הנספגים בקלות בנוסף פועלים חיידקים אלו כאנטיביוטיקה טבעית ע"י אכלוס המעי .או ע"י ייצור של חומרים המסוגלים להשמיד חיידקים מזיקים החיידקים הידידותיים מסייעים לעיכול בדרכים שונות ומשפרים .את יכולת החיסון של הגוף גורמים כמו סטרס, מחלות, תנאים סביבתיים או שימוש בתרופות .מסוימות עלולים להזיק לאוכלוסיית החיידקים הידידותיים שימוש תדיר באנטיביוטיקה עלול גם הוא להשמיד את אוכלוסיית .החיידקים הידידותיים ביפידופורס פלוס מספק ביליונים של חיידקים ידידותיים המציעים מגוון רחב של יתרונות בריאותיים. המוצר המקיף מכיל בנוסף ללקטובצילוס אצידופילוס וביפידובקטריום לונגום (זני החיידקים בתכשיר הביפידופורס המקורי), שני זנים נוספים: לקטובצילוס קזאי ולקטובצילוס רמנוסוס. התכשיר מכיל אף פרוקטואוליגוסכרידים .המסייעים לגדילה והתפתחות טובה של אוכלוסיית החיידקים הטובים במעי.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

שום או סופר אכינצאה ( במקרה של דלקות חריפות) - שום טרי ללא ריח לשמירה על מערכות דם ולב תקינות
שום רב עוצמה של נייצ'רס סנשין מכיל מיצוי פעיל ואיכותי של שום. המוצר הטבעי מה יעילים ביותר לסיוע במניעת מחלות לב כלי דם וסרטן. מסייע בהגנה מפני יתר לחץ דם, התקפי לב ושבץ, ובטיפול בטרשת עורקים. מסייע להורדת לחץ דם גבוה. מגן על השום הטרי ומונע את ריחו. מתאים גם לשימוש ילדים. הציפוי מכיל כלורופיל למניעת ריחו החריף של השום. ציפוי הכלורופיל מתמוסס במעי הדק ולא בקיבה ומגן על .רכיביו הפעילים של השום מפני פירוקם ע"י מיצה הקיבה.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

סופר אכינצאה- תכשיר האכינציאה האיכותי ביותר בישראל
מכיל את שלושת הזנים העיקריים של האכינצאה לעידוד פעילות מערכת החיסון. להגנה מפני חיידקים נגיפים וסרטן. תכשיר חליפי ומשלים לטיפול אנטיביוטי. ללא בעיות עמידות ותופעות לוואי. לטיהור הדם תכשיר אנטי דלקתי טבעי. להגנה מהצטננות ושפעת , מתאים לשימוש ילדים מגיל 6 ומעלה.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

אפשר לשלב גם פרוסטין. הפתרון הטבעי לגבר המודרני
הטיפול הצמחי הנבחר בהגדלה שפירה של הערמונית. יעיל להסדרת פעילות של דרכי השתן. מיצוי מבוקר מרוכז ורב עוצמה של צמח הסרנואה.. להמרצה מינית של גברים ונשים. לטיפול בעודף אנדרוגנים בנשים. ללא תופעות לוואי. משכך כאבים בדרכי השתן והמין.
בקש ייעוץ על המוצר - חינם הזמן מוצר

חושש
משפעת החזירים ?
לחץ כאן>


תוספי תזונה, תוספי מזון המקיפים ביותר בעולם לחץ כאן>
footer

- 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" בהרצליה ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
תקנון - לחצו כדי לקרוא
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
קליניקה וחנות:
בית אלישב
סוקולוב פינת בן גוריון 2
כניסה חזיתית מרחוב סוקולוב
חניון מרח' בר אילן 2 - חניון לב העיר
חדר 23 קומה 2
הרצליה
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.