דף הבית >> מאמרים>> כיצד יסייע לך משקה זמברוזה?

כיצד יסייע לך משקה זמברוזה?

מהו זמברוזה?
נייצ'רס סנשיין קצרה את הפירות ותמציות הצמחים הבריאים ביותר ברחבי העולם, ושילבה אותם לתוך משקה מזין וטעים. זמברוזה הוא משקה מוכן לשתיה, עשיר בכל טוב הטבע, שיסייע לך להישאר צעיר, יותר אנרגטי ובריא.

כיצד יסייע לך משקה זמברוזה?
משקה זמברוזה פותח במטרה:

  • להלחם בדלקת שנגרמה ע"י רדיקלים חופשיים
  • לתמוך במערכת הלב וכלי הדם
  • לקדם אנרגיה
  • מסייע לתחזוקה של צמיחת תאים בריאה
  • מחזק את מערכת החיסון
אנרגיה חיונית היא ההרגשה שאתה מקבל כאשר אתה מתעורר בבוקר ומשתוקק להתחיל את היום. זו ההרגשה שתקבל כאשר תתנסה בזמברוזה.

כאשר תכננו לראשונה את זמברוזה, ביקשנו ממדעני המחקר שלנו לסקור את העולם כדי לאתר את המזונות הבריאותיים ביותר הידועים לאדם. תוצאות הסקירה היו מדהימות. מדעני החברה איתרו 11 סוגי מזונות עשירים ברכיבים מזינים, המוערכים בשל ערכם התזונתי.
בשלב הבא פיתחו המדענים משקה ייחודי שלא רק שטעמו מעולה אלא אף מספק לגופך את כל הנחוץ לו, כדי להרגיש בריא ובעל אנרגיה חיונית לטווח ארוך. אחת הסיבות שזמברוזה פועל ביעילות היא התכולה הגבוהה של נוגדי חמצון שבמשקה. נוגדי חמצון לוכדים ומנטרלים רדיקלים חופשיים בכל הגוף.
רדיקלים חופשיים נגרמים מייצור האנרגיה של גופנו, כמו גם מזיהום, רעלנים סביבתיים, תוספים במזון ומזון מעובד. רדיקלים חופשיים הם אחת הסכנות הגדולות לבריאותנו. הם תוקפים כל תא בגוף האדם אלפי פעמים בכל יום, מחלישים אותו והופכים אותו פגיע למחלות. רדיקלים חופשיים אחראים גם להשפעות של הזדקנות מוקדמת, במוח ובגוף כולו. זמברוזה הוא בעצם תערובת של מיצים ומרכיבים טבעיים עשירים בנוגדי חמצון.
זמברוזה פותח במיוחד במטרה לנטרל את הרדיקלים החפשיים לפני שיחוללו נזק. אחד ממרכיבי הזמברוזה, המנגוסטין, מכיל את הרמה הגבוהה ביותר הידועה של קסאנתונים, משפחה של מרכיבים צמחיים בעלי פעילות נוגדת חימצון רבת עוצמה. המשקה הטעים להפליא והמוכן לשתייה מכיל גם תערובת של מרכיבים מזינים ביותר, בעלי טעם אקזוטי מעודן. שימוש קבוע בזמברוזה מזרים לגוף נוגדי חמצון פעילים ואנרגיה חיונית הגורמת לך להרגיש צעיר.
רוצים ליהנות מבריאות טובה יותר ואנרגיה בלתי פוסקת? - נסו זמברוזה כבר היום !!!

מרכיבי הזמברוזה
מנגוסטין (גרסיניה מנגוסטאנה)
Mangosteen (Garcinia mangostana)


כאשר טיפות הגשם יורדות על איי דרום מזרח אסיה, סופגים מטעי המנגוסטין את החומרים המזינים של אדמת הג'ונגל העשירה. מרכיבים מזינים אלו יוצרים את אחד הפירות הייחודיים שהתגלו אי פעם. מנגוסטין, הנקרא גם "מלכת הפירות" נחשב ביותר על ידי ילידי איים אלו, לא רק בגלל טעמו אלא בשל תפקידו ברפואה המסורתית. ילידי האיים השתמשו בפרי אקזוטי זה במשך אלפי שנים אך תכונותיו התרפויטיות התגלו רק לאחרונה על ידי מדענים מערביים. מחקרים קליניים מודרניים מאשרים כי מנגוסטין הוא מקור עשיר של נוגדי חמצון (המסייעים לגוף להתגונן מפני נזק הנגרם מרדיקלים חופשיים) ומכיל מרכיבים אחרים המסייעים לתמוך במערכת החיסון, במערכת הקרדיו-וסקולרית ונותנים לגוף תוספת אנרגיה. מנגוסטין מכיל קבוצה של נוגדי חמצון הנקראים קסאנתונים המסייעים לגוף לבנות מערכת חיסון ומערכת קרדיו-וסקולרית בריאה. הקסאנתונים עוררו את תשומת ליבם של המדענים והחוקרים שחקרו כיצד תרכובות אלו תומכות במערכת החיסון, מערכת השלד והעצמות, מערכת העיכול, המוח והעור. פרי המנגוסטין משמש כאחד מהמקורות העשירים ביותר של קסאנתונים.

מדעני NSP החלו לחקור את פרי המנגוסטין בסתיו של שנת 2003. הם גילו שלמרות שלמנגוסטין יש פוטנציאל אדיר כתוסף תזונה, הוא אינו בעל פרופיל נוגד חמצון מושלם. הם מצאו כי על ידי תוספת של פירות ומיצויי פירות אחרים למנגוסטין ניתן להעצים את פעילותו נוגדת החמצון של המנגוסטין וכך להגדיל את הפרופיל שלו כנוגד חמצון פי כמה וכמה. התוצאה היא תוסף תזונה שאינו רק טעים להפליא אלא גם בעל יכולת מופלאה לנטרל רדיקלים חפשיים בגוף כולו. ישנם סוגים רבים של נוגדי חמצון. המדענים גילו כי נוגדי חמצון פועלים באופן סינרגיסטי, ככל שתצרוך מגוון רחב יותר של נוגדי חמצון מסוגים שונים, כך גם תגדל יכולתם לנטרל רדיקלים חופשיים. במחקר בלתי תלוי שבוצע ע"י מעבדות בראונסויק נמצא כי לזמברוזה רמות גבוהות במיוחד של ORAC (קיבולת קליטה של רדיקלי חמצן). מעבדה בלתי תלויה זו אימתה את העליונות המדהימה של רמות תנגודת החמצון של זמברוזה בהשוואה לתוספי תזונה אחרים, וזאת באמצעות בדיקה תיקנית בתעשיה. בדיקת ה- ORAC מאמתת את הפוטנטיות של הקסאנתונים, הפנולים, הביופלאבונואידים ושל נוגדי החמצון האחרים בעלי העוצמה. הטעם האקזוטי של זמברוזה מתקבל מאחד עשר מזונות עשירים בחומרים מזינים, המתפקעים מרוב עוצמה נוגדת חמצון:

אטד
Wolfberry (Lycium barbarum)


במשך אלפי שנים, מרפאים סיניים השתמשו בפרי משיח האטד לחיזוק העיניים, הכבד, הכליות ולבניית מערכות חיסון וכלי דם בריאות. פרי זה מוערך מאוד, לא רק בשל ערכו התזונתי המעולה, אלא גם משום טעמו המתוק להפליא והערב לחיך. האטד מכיל 19 חומצות אמינו, 21 מינרלי קורט חשובים, בטא קרוטן, ויטמיןC ורמות גבוהות באופן יוצא דופן של חלבון. אחד ממרכיבי המפתח של האטד הוא רב סוכר שנמצא כבעל יכולת להגן על הגוף מפני נזק לתאים כמו גם להאיץ גדילת תאים בריאה.

ענבים (מיצוי, גרעינים וקליפות)
Grapes (extract, seeds, and skin) (Vitis vinifera, spp.)


כבר מספר שנים, מדענים ברחבי העולם, תמהים בנוגע לתופעה הידועה בשם "הפרדוקס הצרפתי". נמצא כי למרות שהצרפתים צורכים שומן רווי, יותר מאשר פי שלושה בהשוואה לרוב תושבי הארצות האחרות (בצורה של חמאה, שמנת ומרכיבים עתירי שומן אחרים), שכיחות מקרי השמנת היתר ומחלות הלב נמוכה בצורה מפתיעה. מחקרים קליניים הראו כי צריכת ענבים ויין ע"י הצרפתים הם האחראים לבריאותם הטובה. מדענים בחנו את התכונות הבריאותיות של הענבים ומצאו שהם מכילים ויטמיני A, B ו- C כמו גם כ- 13 מינרלים החיוניים לחיי האדם. תמצית גרעיני ענבים (מרכיב נוסף בזמברוזה) עשירה בביופלאבונואידים, פיטוכימיקלים בעלי פעילות נוגדת חמצון חזקה המשפרים אף את זרימת הדם, מגבירים את פעילות מערכת החיסון ומחזקים את כלי הדם.

פטל
Red Raspberry (Rubus idaeus)


נחשב ע"י רבים כפרי הטעים ביותר של משפחת גרגרי היער והשדה. פירות הפטל עשירי הטעם והארומה נקטפו לראשונה בידי היוונים הקדמונים לפני מאות בשנים. פירות הפטל מהפירות המזינים ביותר בעולם. הם עמוסים בפיטוכימיקלים פעילים המשפרים את הבריאות ומספקים אנרגיה נחוצה. פירות הפטל הם מקור מצוין של מנגן, ויטמין C, מגנזיום וויטמיני B. הם מכילים גם ביופלאבונואידים הקרויים אנתוציאנינים הפועלים כנוגדי חמצון. אחד ממרכיבי המפתח של פרי הפטל הוא נוגד חמצון נוסף הנקרא חומצה אלגית. החומצה האלגית מסייעת לקיום מערכת קרדיו וסקולרית בריאה ועוזרת לגוף לשמור על כלי דם בריאים בעיניים ובמוח.

אוכמניות
Blueberries (Vaccinium spp.)


אחד המקורות הטבעיים הטובים ביותר של ביופלאבונואיד בשם אנתוציאנין, המסייע לגוף לבנות ורידים חזקים ולהילחם בהשפעות של הזדקנות מוקדמת. האוכמניות מפורסמות בריחן המתוק ובטעמן הייחודי, ובעלות יתרונות תזונתיים רבים. אוכמניות מכילות יותר מ-40 תרכובות בעלות פעילות נוגדת חמצון. צבען הכחול של האוכמניות נובע מפיגמנט הנקרא אנתוציאנין שהוא אחד מרכיבי המזונות הבריאים ביותר במלחמה נגד הזדקנות מוקדמת. אנתוציאנין הוא נוגד חמצון פעיל. אוכמניות עשירות גם בסיבים תזונתיים, ויטמינים A ו- C, ברזל וחומצה פולית. מחקרים שבוצעו על אוכמניות הראו שהן עשויות לחזק את הראיה ולסייע בשמירה על צינור שתן בריא. מחקרים נוספים אף הראו שצריכה יומיומית של אוכמניות משפרת את שיווי המשקל, הקואורדינציה ואת הזכרון קצר הטווח . נמצא כי האוכמניות מחזקות את צינוריות הדם ומסייעות לגוף לשמור על רמות בריאות של כולסטרול.

תמצית תפוחים
Apple Extract (Malus sylvestris, M. domestica


האם אי פעם שמעת את הפתגם "תפוח ליום - מרחיק את הרופא" או "כל הויטמינים נמצאים בקליפת התפוח", מחקרים שנערכו לאחרונה מצאו ששני הפתגמים הללו נכונים. מדענים מצאו כי השילוב של תפוחים עם קליפותיהם עשיר מאוד בנוגדי חמצון הקרויים פנולים. פנולים מסייעים לגוף לשמור על גדילת תאים תקינה ואף תומכים במערכת הדם. פנולים אלה מונעים חמצון של ה"הכולסטרול הרע" בשומן הגורם להזדקנות מוקדמת בתאים כמו גם לנזקים אחרים. הביופלאבונואידים המצויים בתפוח (בעיקר בקליפת התפוח) נחקרו בהרחבה ונמצאו כמסייעים לגוף לשמור על מערכת דם בריאה. קליפת התפוח מכילה נוגד חמצון פעיל ממשפחת הביופלאבונואידים הנקרא קוורצטין. הקוורצטין הופך פעיל במיוחד כאשר הוא חובר לנוגדי חמצון אחרים לחזק את מערכות ההגנה החיסוניות של הגוף. קוורצטין נמצא גם כבעל השפעה אנטי דלקתית בגוף.

תמצית תה ירוק
Green Tea Extract (Camellia sinensis)


הסינים מכירים את היתרונות הרפואיים של התה הירוק כבר 4000 שנה. כיום, המחקר המדעי הן באסיה והן במערב מספק עובדות מוצקות ליתרונות הרפואיים הקשורים זה מכבר לשתיית תה ירוק. למשל, מחקר שפורסם לאחרונה מצא ששתיית תה ירוק הגביר את התנגודת הטבעית של הגוף ל "גדילת תאים בלתי מבוקרת" ב- 60% לערך. ישנו גם מחקר המצביע על כך ששתיית תה ירוק מפחיתה את הרמות הכלליות של הכולסטרול, משפרת את היחס בין "הכולסטרול הטוב" (HDL) ו- "הכולסטרול הרע" (LDL) ותומכת במערכת העיכול. מרבית היתרונות מצריכת התה הירוק מקורם במשפחה של נוגדי חמצון הקרויה פוליפנולים.

בית טבע - מיטב
search engine by freefind
למעי רגיז / רגיש
גזים
צרבות
דלקת קיבה
דלקת תריסריון
גסטריטיס
הליקובקטר פילורי
בעיות עיכול שונות
לעיכול אחרי ארוחה כבדה
לקלקול קיבה

לחץ כאן לפרטים
הרבל אקספרטס - herbal experts
בריזטק - לבעיות נשימה , סטרפטוקוק , שיעול כרוני , ליחה
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
רדמקס - למערכת חיסון ואנמיה
קלירמקס- ניקוז לימפתי
הוטמקס - דיאטה ושריפת שומנים
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - ק.ק מקס
טיפול בסטרס - אדפטומקס
טיפול ב קשב וריכוז - חישובית
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - ערמונקי
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
טיפול בערמונית מוגדלת בקפסולות - פ.פ מקס
פאו דה ארקו אקסטרקט
דיגסון - גזים וצרבת
גו.הי.פי - לדיכאון
הרקולס - לחשק מיני וזקפה
גלולס - לטיפול בסוכרת
גו היי - טיפול בחרדות | דיכאון | סטרס בכמוסות
טיורקס - טיפול בקנדידה | פרזיטים | וירוסים | חיידקים בכמוסות
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
פמיקס - איזון הורמונלי לנשים
מינרול - לנשירת שיער
מורינגה ננו נוזלית
פלוריל - נגד פרזיטים ותולעים
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
בדיקת ברפואת תדרים - ביו-טסט
רפואת תדרים - לידומד ביו
פורמולות למערכת העיכול
פורמולה ייחודית לטיפול במעי רגיז
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
ערכה לטיפול בפרזיטים - טפילים - טפילי מעיים
פורמולה לטיפול בעצירות כרונית
ערכה טיפולית למעי רגיז
פורמולה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות לבעיות עור
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
אורטיקריה (חרלת /סרפדת/HIVES /Urticaria)
ערכות לבעיות אוטואימוניות
פורמולה לבלוטת התריס והאדרנל - אנטי-סטרס
ערכה טיפולית לזאבת
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
פורמולות ומוצרים שונים להורדה במשקל ודיאטה
קפה להרזיה - ג'ביטה
דיאטת HCG - הורמון ההריון
פורמולות לפוריות האשה והגבר
פ פ מקס- לפרוסטטה מוגדלת
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
ערכה לטיפול בפוריות הגבר , איכות וכמות הזרע
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
פורמולה נגד אין אונות ובעיות זקפה
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
פורמולות לקשב וריכוז / היפראקטיביות
קפה לקשב וריכוז - אנרגיה - ג'ביטה
פורמולה ייחודית לטיפול בקשב וריכוז
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
דיכאון / בעיות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
חומצה אלפא ליפואית - R-ALA - R-Lipoic-Acid
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
אומגה 3 טבעונית , צמחית מצמח המרווה
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
מכשיר לידומד - בדיקות לא פולשניות
הדמיה תרמוגרפית רפואית
HELO - הצמיד ששומר עליך - בודק ECG וסוכר
VidaCell - וידהסל
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
Laminine ® למנין FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות